Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Reżyser Mario + Rabbids zamawia w przedsprzedaży własne gry

/
/
/
154 Views


Reżyser Mario + Rabbids zamawia w przedsprzedaży własne gry

gry” >

Wczoraj na Twitterze pojawiły się słodkie, bardziej beztroskie wiadomości, a mianowicie, że reżyser Mario + Rabbids, Davide Soliani, zamówił w przedsprzedaży własną grę i najwyraźniej robi to dla każdej gry, którą tworzy jego zespół. To wyraźny pokaz miłości i wsparcia dla Ubisoft Milan, mimo że z pewnością zagrał w to milion razy.

Davide Soliani stał się nieco legendą po ogłoszeniu pierwszej gry, Mario + Rabbids Kingdom Battle, na E3 2017, kiedy Shigeru Miyamoto, twórca Mario, wyszedł na scenę w prezentacji, co wprawiło go w niebywałe emocje. Teraz Reżyser Mario + Rabbids Sparks of Hope nadal ogrzewa wszystkie nasze serca.

Jestem pewien, że wielu innych liderów zespołów robi podobne rzeczy, ale zawsze miło jest widzieć kogoś, kto bardzo troszczy się o swoje rzemiosło i zespół, za którym jest odpowiedzialny. Jeśli chcesz pokazać podobne wsparcie, sprawdź nasz przewodnik przedpremierowy Mario + Rabbids Sparks of Hope, aby być gotowym na wielki dzień, a jeśli nie jesteś pewien, kiedy to nastąpi, sprawdź naszą wersję Mario + Rabbids Sparks of Hope przewodnik po datach.

Możesz zobaczyć tweet poniżej, w którym przyznaje, że „brzmi to szaleńczo”. Moją ulubioną rzeczą jest to, że zamówił w przedsprzedaży złotą edycję – teraz to poświęcenie.

Jest kilka słodkich wiadomości, które rozjaśnią Twój dzień. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź ten mod Half-Life 2 Switch, który pojawił się niedawno, jest imponujący.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar