Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Reżyser Final Fantasy 7 Rebirth wyjaśnia, w jaki sposób Wiedźmin 3, jego ulubiona gra RPG, posłużyła jako „punkt odniesienia” dla tego, co będzie dalej

/
/
/
101 Views

Reżyser Final Fantasy 7 Rebirth podał Wiedźmin 3: Dziki Gon jako „punkt odniesienia” dla nadchodzącego JRPG.

Współreżyser Motomu Toriyama został zapytany o swoje ulubione gry RPG spoza serii Final Fantasy w wywiadzie opublikowanym w magazynie Game Informer i rzekomo bez namysłu wymienił przełomową grę fantasy studia CD Projekt Red. Chociaż trzecia przygoda Geralta nie jest tylko ulubioną przygodą Toriyamy – najwyraźniej wpłynęła na całe podejście Rebirth do zadań pobocznych.

„Jeśli chodzi o tytuły takie jak Wiedźmin 3, który ma element RPG w otwartym świecie, przeprowadziliśmy obszerne badania na temat tego typu tytułów” – wyjaśnia Toriyama. Wiedźmin 3 był następnie badany „jako punkt odniesienia”, a Rebirth ma na celu „stańcie obok niego i udostępniajcie treści, które będą satysfakcjonujące dla graczy”.

Od czasu swojego debiutu osiem lat temu Wiedźmin 3 wywarł wpływ na niezliczone ekstrawagancje RPG akcji z otwartym światem, głównie dlatego, że pozornie małe winiety, na które przypadkowo się natkniesz, mają taką samą siłę oddziaływania, jak główne zadanie. Biorąc pod uwagę, że Rebirth zmierza w stronę szerszej przestrzeni gry, nie jest zaskoczeniem, że Square Enix chciało rozbudować znaczące zadania poboczne, zwłaszcza że była to główna krytyka Final Fantasy 16.

Jak to się faktycznie objawia w Odrodzeniu? Cóż, zespół omawiał już powracającą mapę świata z oryginalnego klasyka z 1997 roku i podobno wielki zły Sephiroth pojawia się w większym stopniu w całym środowisku. Remake/sequel dodaje także zupełnie nowe miasta, które nigdy nie pojawiły się w oryginale. Dodatkowa przestrzeń powinna przynajmniej przydać się podczas polowania na karty w zupełnie nowej minigrze polegającej na budowaniu talii, à la Gwint.

Zobacz, co jeszcze kryje się na horyzoncie dzięki naszym nadchodzące gry roku 2024 i później przewodnik.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar