Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Reżyser Final Fantasy 7 Rebirth przyznaje, że tryb wydajności JRPG jest kiepski: „Słyszymy cię i obecnie pracujemy nad aktualizacją”

/
/
/
100 Views

Reżyser Final Fantasy 7 Rebirth podobno obiecał aktualizację dotyczącą problemów z trybem wydajności gry 60 klatek na sekundę.

Gracze wyrazili swoje obawy dotyczące grafiki kontynuacji, gdy w zeszłym miesiącu ukazało się demo, zwracając szczególną uwagę na błotniste tekstury i niespójną jakość obrazu. Choć cała gra wygląda ogólnie wspaniale, w trybie wydajności sytuacja nieco się pogarsza.

Według strony internetowej dyrektor Naoki Hamaguchi przyznał się do problemu i powiedział, że aktualizacja jest w przygotowaniu Jeszcze jedna gra. „Otrzymaliśmy wiele opinii na temat tego, czy grafika w trybie wydajności zostanie poprawiona, czy nie” – mówi Hamaguchi.

„Słyszymy cię i obecnie pracujemy nad łatką aktualizacyjną, która poprawi ten aspekt” – kontynuuje, po czym dodaje, że data premiery nie jest „odległa”. Hamaguchi wyjaśnia, że ​​oprócz bardziej ogólnych ulepszeń graficznych łatka rozwiąże także problemy z niestabilnym oświetleniem. „Słyszeliśmy od graczy, że w niektórych sytuacjach oświetlenie twarzy sprawia, że ​​cienie niektórych postaci wyglądają bardzo przerażająco. To jedna z części aktualizacji, nad którą pracujemy”.

Jeśli chcesz zejść do 30 klatek na sekundę, tryb graficzny jest stosunkowo bezproblemowym sposobem gry i pokazuje magiczną zieleń Gai w pełnych szczegółach. W naszej recenzji Final Fantasy 7 Rebirth napisano: „Każda strefa, na którą natrafisz, błyszczy historią do odkrycia”.

Co jednak będzie dalej? Po wprowadzeniu tej aktualizacji zespół programistów prawdopodobnie skoncentruje się na części 3 tej trylogii remake’ów. Hamaguchi wspomniał wcześniej, że Threequel jest dziś „w tej samej sytuacji”, co Rebirth, kiedy ukazał się Remake. Ma także nadzieję, że zespół pozostanie razem nawet po wydaniu części 3. Trzymam za to kciuki.

Dowiedz się, jak Persona 3, Like A Dragon, a teraz Final Fantasy 7 przewodzą renesansowi JRPG.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar