Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Reżyser Doktora Who odrzuca spekulacje na temat ściśle tajnego nowego odcinka

/
/
/
62 Views

Następny odcinek specjalny z okazji 60. rocznicy Doctor Who jest owiany tajemnicą. To z kolei spowodowało, że Whoniverse gorączkowo spekulowało, że otrzymamy wszystko, od przygody z wieloma Doktorami po występy poprzednich towarzyszy – a nawet niespodziewane ujawnienie Ncuti Gatwy.

Reżyser „Wild Blue Yonder”, Tom Kingsley, ma to gdzieś przeniesione na Twittera aby nieco stłumić szum, nie obiecując żadnych „powracających aktorów lub złoczyńców niespodzianki”.

„Miałem ogromny zaszczyt wyreżyserować nowy odcinek Doktora Who wraz z zespołem marzeń [David] Tennant, [Catherine] Tate i [Russell T Davies]. „Wild Blue Yonder” ukaże się w sobotę, jest dziwny i ekscytujący, a fabuła jest CAŁKOWITĄ TAJEMNICĄ. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co się w nim wydarzy!” – napisał Kingsley.

Kontynuował: „Fan PSA: historia Wild Blue Yonder nie jest tajemnicą, ponieważ pojawiają się w niej niespodziewani powracający aktorzy i złoczyńcy. Dzieje się tak dlatego, że pomyśleliśmy, że może się wam spodobać oglądanie tego, nie wiedząc, co będzie dalej. Obiecuję !”

Jednak żarliwe spekulacje nie są bezpodstawne. Podsumowanie odcinka opublikowane przez magazyn Doctor Who zawiera listę trzech zredagowanych członków obsady. Co ciekawe, we wszystkich zwiastunach i zwiastunach również nie mówiono o tym, co dokładnie dzieje się w Wild Blue Yonder.

„Staramy się utrzymać to w tajemnicy do czasu transmisji” – powiedział showrunner Russell T Davies Tygodnik Rozrywki. „Czy możemy to zrobić w dzisiejszych czasach? Czy jest to choć trochę możliwe? Jak dotąd! Na razie nam się to udało. Już pierwsza scena jest niespodzianką”.

Cokolwiek stanie się dalej, spodziewajcie się fajerwerków. Wild Blue Yonder będzie można oglądać w BBC i Disney Plus od 2 grudnia. Ostatni odcinek specjalny Davida Tennanta, The Giggle, zostanie wyemitowany 9 grudnia, zanim Piętnasty Doktor Ncuti Gatwy otrzyma klucze do TARDIS na świąteczny program specjalny, który odbędzie się jeszcze w tym roku. Więcej informacji na temat planów serialu można znaleźć w harmonogramie wydań Doctor Who.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar