Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Reżyser Chicken Run 2 odnosi się do kontrowersji związanych z przekształceniem sequela Aardmana

/
/
/
51 Views

Kontynuacja Aardmana Chicken Run: Dawn of the Nugget jeszcze nawet nie została wydana, ale już wprawiła w zakłopotanie zagorzałych fanów animacji z 2000 roku.

Kiedy w lipcu 2020 r. ogłoszono obsadę głosową w kolejnej części, wiele osób było zdumionych, gdy dowiedziało się, że Julia Sawalha nie powróci w roli Ginger, a zamiast tego do spółdzielni dołączyła gwiazda Westworld, Thandiwe Newton. Z biegiem czasu negatywne reakcje nieco osłabły, aż w oficjalnym zwiastunie filmu ujawniono, że Miranda Richardson powróciła w roli pani Tweedy, co wywołało większe zamieszanie w związku z tym, dlaczego Sawalha nie została traktowana w ten sam sposób.

„Niektórzy ludzie się zmienili, a niektórzy nie; to był tylko osobisty wybór” – wyjaśnia szczerze Fell, który wcześniej współpracował z Aardmanem przy filmie Flushed Away w nowym numerze Total Film, który trafi na półki w przyszłym tygodniu. „To wszystko jest częścią wprowadzenia tego do mojego królestwa i zrobienia tego na razie”.

Fell, samozwańczy miłośnik Petera Lorda i ukochanego filmu o laskach poklatkowego Nicka Parka, powiedział, że kiwa głową oryginałowi w inny sposób, na przykład gdy Rocky (Zachary Levi, przejmujący obowiązki Mela Gibsona) używa urządzeń mechanicznych do lotu kilka razy czasy. (W pierwszym filmie podziela przekonanie Ginger i jej kumpli, że potrafi latać, dzięki czemu mogą go zatrzymać i przyciągnąć ich uwagę).

(Zdjęcie: Future/Netflix)

„Zdecydowanie chciałem zagłębić się w pierwszy film i nawiązać to powiązanie” – zauważa, wyjaśniając, że postrzega Dawn of the Nugget jako po części kontynuację, a po części restart. Powyżej możecie zobaczyć dwa ekskluzywne zdjęcia z filmu, pobrane z nadchodzącego numeru magazynu Total Film.

„Po śmiertelnej ucieczce z farmy Tweedy’ego Ginger w końcu znalazła swoje marzenie – spokojne sanktuarium na wyspie dla całego stada, z dala od niebezpieczeństw ludzkiego świata” – czytamy w oficjalnym streszczeniu. „Kiedy ona i Rocky wykluwają małą dziewczynkę o imieniu Molly, szczęśliwe zakończenie Ginger wydaje się zakończone. Jednak na kontynencie cały gatunek kurczaków staje w obliczu nowego, straszliwego zagrożenia”.

Do Newtona i Leviego dołączają inne nowicjuszki Bella Ramsey, która podkłada głosy córce Ginger i Rocky’ego Molly, Romesh Ranganathan, Nick Mohammed i David Bradley, a także powracający gracze Jane Horrocks, Lynn Ferguson i Imelda Staunton.

Premiera Chicken Run: Dawn of the Nugget w serwisie Netflix już 15 grudnia. Więcej informacji na temat naszego wywiadu z Fellem oraz rozmów z innymi reżyserami filmowymi i telewizyjnymi można znaleźć w nowym numerze Total Film, który trafi do kiosków w listopadzie 9. Sprawdź poniższe okładki:

Okładka filmu Bikeriders Total

(Zdjęcie: Future / 20th Century Studios)

Zamów numer w przedsprzedaży tutaj zapakować swoją kopię lub kliknij tutaj, aby subskrybować Total Film i nigdy nie przegapisz kolejnej ekskluzywnej oferty. Dzięki naszej najnowszej ofercie możesz otrzymać bezprzewodową ładowarkę magnetyczną JOBY o wartości 29,95 GBP, jeśli wykupisz abonament drukowania.

Całkowita liczba subskrypcji filmowych

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar