Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Resident Evil Sheva

/
/
/
75 Views


Resident Evil 5 ma złe opakowanie. Czy to najlepsza gra z serii? Oczywiście nie. Ale jest to fajna gra wieloosobowa, w którą możesz grać ze znajomymi. Co więcej, oprócz irytującej sztucznej inteligencji, gra wprowadza Sheva z Resident Evil, zły towarzysz, który pomaga Chrisowi Redfieldowi w jego misji w Afryce Zachodniej. Jesteśmy tutaj, aby powiedzieć Ci wszystko, co musisz wiedzieć, od tego, kim ona jest, po jej osobowość.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych bohaterach tego przerażającego świata, możesz zapoznać się z naszymi przewodnikami po Resident Evil Jill, Resident Evil Claire i Resident Evil 2 Leon. Tak się składa, że ​​mamy także artykuły o Resident Evil Wesker, Resident Evil Lady Dimitrescu i Resident Evil 2 Mr X, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o złoczyńcach.

Tak czy inaczej, tutaj jest wszystko, co musisz wiedzieć Sheva z Resident Evil.

Kim jest Sheva z Resident Evil?

Sheva Alomar jest agentką Sojuszu na rzecz Oceny Bezpieczeństwa Bioterrorystycznego w Afryce Zachodniej, a w Resident Evil 5 współpracuje z głównym bohaterem serii, Chrisem Redfieldem z Resident Evil, aby pomóc mu poruszać się po tym nieznanym obszarze. Odgrywa kluczową rolę w powodzeniu misji Redfielda, ponieważ może dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, do których Chris po prostu nie może.

Oczywiście pomaga także Chrisowi w walce z jego wieloletnim wrogiem Albertem Weskerem, pomagając mu uwolnić jego partnerkę i drogą przyjaciółkę, Jill Valentine. I tak, bierze także udział w kultowej, wulkanicznej walce z kamieniami ze złoczyńcą.

Sheva nie pojawia się w żadnej innej grze, ale wspomniano o niej kilka razy i oferuje wysłanie zachodnioafrykańskiego oddziału BSAA, aby pomógł wyśledzić Chrisa po jego zniknięciu w 2012 roku.

Jaka jest osobowość Resident Evil Sheva?

Sheva to silna i lojalna osoba, która pragnie pomóc chronić świat przed zagrożeniami związanymi z bronią biologiczną. Jej opiekuńczy charakter jest w pełni widoczny, gdy wysyła agentów BSAA z Afryki Zachodniej, aby wyśledzili jej przyjaciela i byłego partnera, Chrisa Redfielda.

W czym pojawia się Sheva z Resident Evil?

Sheva pojawia się tylko w Resident Evil 5.

Tutaj masz wszystko, co musisz wiedzieć o Shevie z Resident Evil. Aby dowiedzieć się jeszcze więcej o wydarzeniach mających miejsce na tym świecie, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po grze Resident Evil.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar