Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Resident Evil Rebeka

/
/
/
120 Views


Resident Evil Rebeka

W tym przewodniku Resident Evil Rebecca przyjrzymy się, kim jest członek zespołu STARS Bravo, jaką rolę odgrywa w historii i w jakich grach się pojawia

Nie wszystkie postacie są twarde jak skała, gdy spotykasz je po raz pierwszy w zombtastycznym świecie Resident Evil, o czym świadczy członek zespołu STARS Bravo, Rebecca Chambers. Młoda kobieta służy jako medyk w zespole i ma miły i niewinny charakter, co tylko znacznie utrudnia obserwowanie rozwoju wydarzeń w Resident Evil 0. W tym przewodniku przyjrzymy się Rebeka z Resident Evilkim jest, jaka jest jej osobowość i w jakich grach się pojawia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o głównych bohaterach serii, nasze przewodniki Resident Evil Chris, Resident Evil Claire, Resident Evil Jill i Resident Evil 2 Leon są świetną lekturą. Lub, aby dowiedzieć się więcej o ohydnych złoczyńcach tego świata, przejrzyj nasze artykuły Resident Evil Lady Dimitrescu, Resident Evil Nemesis, Resident Evil Wesker i Resident Evil 2 Mr X.

W każdym razie, oto wszystko, co musisz wiedzieć o Rebece Resident Evil.

Resident Evil Rebecca trzymająca granatnik

Kim jest Rebecca z Resident Evil?

Rebecca Chambers służy jako medyk w zespole STARS Bravo w Raccoon City. W związku z tym jest częścią pierwszego zespołu powołanego do zbadania dziwnych wydarzeń w lesie. Jak wszyscy wiecie, dla Rebeki zamienia się to w piekielną noc, ponieważ prowadzi do niesławnych wydarzeń w rezydencji Spencerów. Ponieważ jednak Resident Evil 0 służy jako prequel, możesz doświadczyć, jak to wszystko zaczyna się od Rebeki, co pomaga lepiej zrozumieć, kiedy znajdziesz ją jako Chrisa w pierwszej grze.

Po wydarzeniach z Resident Evil i Resident Evil 0 Chambers wraca na studia uniwersyteckie, ponieważ wierzy, że może pomóc swoim gotowym do walki przyjaciołom ze swoim stopniem wirusologicznym, pracując nad zwalczaniem różnych epidemii poprzez lekarstwa.

Osobowość Resident Evil Rebecca

Rebecca Chambers jest cudownym dzieckiem, ponieważ ma bardzo wysoki intelekt, który pielęgnowano od najmłodszych lat, co czyni ją bardzo bystrą, jeśli chodzi o jej spryt. Jako osoba jest miła, troskliwa, lojalna i po prostu chce pomagać ludziom.

W jakich grach pojawia się Rebecca z Resident Evil?

Rebecca z Resident Evil pojawia się w:

  • Resident Evil 0
  • Resident Evil
  • Martwy w świetle dziennym

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Rebece z Resident Evil. Aby zobaczyć, co jeszcze ma do zaoferowania seria gier wideo, zapoznaj się z naszym najlepszym przewodnikiem po grach Resident Evil.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar