Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Resident Evil Jill

/
/
/
275 Views


Resident Evil Jill

W naszym przewodniku Resident Evil Jill przyjrzymy się, co czyni ją tak kultową postacią z horroru, gdy zagłębimy się w jej osobowość i występy w grach wideo

Jill Valentine jest jedną z najbardziej kultowych postaci wszechczasów w grach wideo, a tak się składa, że ​​pochodzi z legendarnej serii survival horror, Resident Evil, ponieważ służy jako jedna z dwóch głównych bohaterek tytułu z 1996 roku. Cóż, od tego czasu ten zły były agent STARS wielokrotnie pojawiał się w całej serii, więc z naszym Resident Evil Jill naszym przewodnikiem, chcemy powiedzieć Ci wszystko, co musisz o niej wiedzieć.

Oczywiście Jill nie jest jedyną femme fatale, która pochodzi z tego zombtastycznego świata, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o młodszej siostrze jej partnera, przeczytaj nasz przewodnik Resident Evil Claire. Tak się składa, że ​​mamy również przewodniki Resident Evil 2 Leon i Resident Evil 2 Mr X, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o osobach zaangażowanych w pierwszą wycieczkę Claire.

W każdym razie, na wszystko, co musisz wiedzieć o Jill Valentine z Resident Evil.

Jill z Resident Evil wpatruje się w hordę zombie na ulicy

Kim jest Jill z Resident Evil?

Jill Valentine jest byłą członkinią STARS, elitarnej grupy zadaniowej wysłanej w celu zbadania okropności w Resident Evil. Tak, to znaczy, że była tam, kiedy wszystko się zaczęło, w makabrycznej rezydencji Spencerów. Od tego czasu walczyła z różnymi rodzajami broni biologicznej, walczyła ze złem, a nawet sama stała się złoczyńcą, choć nie z własnego wyboru.

Prawdopodobnie najsłynniejsza wyprawa Jill ma miejsce w Resident Evil 3, grze, w której ściga ją upiorne stworzenie znane jako Nemesis. Biorąc pod uwagę, że remake Resident Evil 3 jest dostępny na Switchu, zdecydowanie zalecamy ponowne odwiedzenie Raccoon City w najbliższym czasie. Słyszeliśmy, że o tej porze roku jest cudownie.

Osobowość Resident Evil Jill

Nic dziwnego, że Jill jest wytrwałą osobą, która się nie cofa i jest w stanie przetrwać nawet największe zagrożenia. Jest także niezwykle lojalną osobą, która nie boi się walczyć o to, w co wierzy. Stosunkowo trudno jest też oszukać Valentine’a, ponieważ jest biegła w czytaniu ludzi. Następnie, jakby jej postać nie była już wystarczająco imponująca, Jill może zachować spokój pod presją dzięki umiejętności szybkiego myślenia.

Jill z Resident Evil stała w alejce, celując z pistoletu

W jakich grach pojawia się Jill z Resident Evil?

Jill Valentine pojawia się w kilku grach, w tym:

  • Resident Evil
  • Remake Resident Evil
  • Resident Evil 3
  • Remake Resident Evil 3
  • Rewelacje Resident Evil
  • Resident Evil 5
  • Kroniki parasolowe
  • Martwy w świetle dziennym
  • Super Smash Bros.
  • Strefa projektu X

Chociaż może to nie być gra, warto zauważyć, że Jill Valentine pojawia się u boku Chrisa Rediefleda w filmie Stevena Spielberga z 2018 roku, Ready Player One.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Jill Valentine z Resident Evil. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co ta seria ma do zaoferowania, sprawdź naszą listę najlepszych gier Resident Evil.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar