Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Resident Evil 4 sprzedał się w prawie 5,5 miliona egzemplarzy, Street Fighter 6 prawie 2,5 miliona

/
/
/
69 Views

Na początku tego tygodnia Microsoft ujawnił, że premiera Starfield doprowadziła do 13% wzrostu ogólnych przychodów z treści i usług Xbox w wynikach finansowych za pierwszy kwartał roku obrotowego 2024. Teraz Capcom opublikował najnowszą rundę raportów finansowych – sześciomiesięczny okres kończący się we wrześniu – i w nim ujawnia, że ​​zarówno dochody, jak i zyski wzrosły dzięki doskonałym premierom remake’u Resident Evil 4 i Street Fighter 6.

Całkowita sprzedaż gier wzrosła z 21,3 miliona o tej porze w zeszłym roku do 22,6 miliona sztuk, co oznacza wzrost sprzedaży netto o 53%, z 49 067 milionów jenów do 74 934 milionów jenów. Zysk operacyjny również wzrósł o 55%. Jeśli chodzi o powód, Capcom wskazuje na premierę remake’u Resident Evil 4, który wypuścił w marcu, Street Fighter 6, który trafi na PlayStation, Xbox i PC w czerwcu, oraz serię Monster Hunter.

Resident Evil 4 sprzedało się w 5,45 milionach egzemplarzy, a Street Fighter 6 w 2,47 milionach egzemplarzy. Liczba sprzedanych gier Monster Hunter Rise wraz z rozszerzeniem Sunbreak przekroczyła 6,5 ​​miliona egzemplarzy. Firma Capcom ujawniła również, że remake gry Resident Evil 2 sprzedał się w ponad 13 milionach egzemplarzy, a remake Resident Evil 3 sprzedał się w liczbie 8 milionów egzemplarzy. Niedawno wydana gra Monster Hunter Now, będąca wersją Monster Hunter gry Pokemon Go, została pobrana przez graczy ponad 10 milionów razy w zeszłym tygodniu.

Capcom twierdzi, że cała seria Resident Evil sprzedała się w ponad 150 milionach egzemplarzy, a Monster Hunter przekroczyła 95 milionów. Liczba serii Street Fighter wynosi 52 miliony. Oto kilka innych najciekawszych seriali:

  • Mega człowiek: 41 milionów sprzedanych egzemplarzy
  • diabeł może płakać: 30 milionów sprzedanych egzemplarzy
  • Dogmat Smoka: 7,9 miliona

Więcej informacji znajdziesz w artykule Informator gier Recenzja Resident Evil 4, a następnie przeczytanie Informator gier Recenzja Street Fightera 6.


Grałeś w Resident Evil 4 lub Street Fighter 6? Daj nam znać, co o nich myślisz w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar