Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Remaster Star Wars: Dark Forces z datą premiery w lutym

/
/
/
67 Views

W sierpniu Night Dive Studios ogłosiło, że pracuje nad remasteringiem klasycznej strzelanki pierwszoosobowej z lat 90. Star Wars: Dark Forces. Wiemy już, że modernizacja jednej z najbardziej lubianych gier Star Wars nadejdzie 28 lutego.

Night Dive, studio specjalizujące się we wskrzeszaniu klasycznych gier, takich jak remake System Shock, który miał premierę w maju, prezentuje tytuł Star Wars z 1995 roku w rozdzielczości 4K i przyspieszeniu do 120 klatek na sekundę (na PlayStation 5, Xbox Series X/S i komputer). Udoskonalono tekstury i oświetlenie, a sterowanie zmodernizowano tak, aby obsługiwało współczesne gamepady. Obejmuje to funkcje specyficzne dla platformy, takie jak sterowanie żyroskopem/ruchem, dudnienie i nowe koło broni. Wisienką na torcie jest to, że Dark Forces Remaster posiada osiągnięcia/trofea.

W Dark Forces występuje Kyle Katarn, najemnik, który uciekł z Imperium Galaktycznego i dołączył do Sojuszu Rebeliantów. Ma za zadanie infiltrować Imperium i pokrzyżować jego plany stworzenia armii złożonej z nowych, potężnych szturmowców i droidów bojowych, lepiej znanej jako Projekt Dark Trooper. Była to pierwsza gra FPS Star Wars i została zapamiętana jako jedna z lepszych gier inspirowanych Doomem tamtych czasów.

Star Wars: Dark Forces Remaster ukaże się na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC. W tym klasycznym odcinku Replay możesz zobaczyć, jak niektórzy byli redaktorzy GI grają w oryginalną wersję, a dzięki tej retrospektywnej funkcji możesz dowiedzieć się o tworzeniu Dark Forces.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar