Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Rekordowa premiera Palworld konkuruje z Baldur’s Gate 3, ponieważ hit przetrwania przekroczył 815 000 jednoczesnych graczy na platformie Steam

/
/
/
62 Views

Od wczorajszej premiery wczesnego dostępu (19 stycznia) Palworld wspina się na nowe szczyty, a teraz przygląda się szczytowi liczby graczy jednocześnie grających w Baldur’s Gate 3.

Megahit survivalowy, przedstawiający nietypowe Pokémony uzbrojone w karabiny maszynowe, okazał się ogromnym sukcesem, ponieważ sprzedał się w dwóch milionach egzemplarzy w ciągu jednego dnia i osiągnął liczbę 200 000 jednoczesnych graczy w zaledwie kilka godzin. Według danych tej szczytowej liczby graczy w ciągu ostatniego dnia wzrosła już czterokrotnie i obecnie szacuje się, że wynosi ona 815 000 graczy. Baza danych Steama.

Warto zauważyć, że te imponujące liczby nie uwzględniają logowań Palsa do Xbox Series X|S, Game Pass ani Epic Games Store – ale mroczniejsza odsłona podgatunku ujarzmiania potworów wyraźnie przyciąga tłumy.

Zobacz więcej

„Nie możemy w ogóle kontrolować dynamiki” – napisał deweloper Pocketpair w swoim ogłoszeniu w mediach społecznościowych, obok obrazu przedstawiającego dziesięciu najlepszych graczy jednocześnie na Steamie. Palworld uplasował się już na dziesiątym miejscu na tym imponującym wykresie, tuż za zeszłoroczną, rekordową grą Baldur’s Gate 3, w którą gra jest na wyciągnięcie ręki, mając najwyższą liczbę 875 000 graczy.

Gigantyczne liczby Palworld z pewnością będą rosły przez cały weekend, ponieważ jego szczyt praktycznie podskoczy o kilka tysięcy za każdym razem, gdy odświeżysz szacunki w bazie danych Steam.

Przy tak dużej liczbie graczy ustawiających się w kolejce, aby handlować częściami ludzkimi na czarnym rynku i łapać wszystkich znajomych, serwery były wyraźnie obciążone i wielokrotnie obciążane w ciągu ostatniego dnia. Pocketpair tak zrobił ogłaszać w mediach społecznościowych, że problemy z łącznością powinny zostać rozwiązane podczas hostowania gier w trybie współpracy na Xbox i Steam.

W międzyczasie deweloper odbył także „awaryjne spotkanie z Epic Games”, aby zaktualizować backend witryny sklepowej, więc problemy z łącznością powinny wkrótce zacząć znikać, jeśli jeszcze tego nie zrobiły.

W międzyczasie sprawdź nasze Przewodnik po tabelach typów Palworld wszystko, co musisz wiedzieć o walce.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar