Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Rejestracja wstępna do gry Rogue Company: Elite jest już otwarta

/
/
/
207 Views


Rejestracja wstępna do gry Rogue Company: Elite jest już otwarta

Jeśli szukasz nowej, dynamicznej, zespołowej strzelanki mobilnej do grania w 2023 roku, Rogue Company: Elite może być grą dla Ciebie.

Nowa mobilna strzelanka Hi-Rez Studios Rogue Company: Elitarna rejestracja wstępna jest teraz dostępna dla systemów iOS i Android. Zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych wersja gry Rogue Company trafi na Twoje telefony w 2023 roku, ale jeśli dokonasz wstępnej rejestracji za pośrednictwem strony internetowej, możesz spakować dodatkowe gadżety w grze, takie jak strój Venomous dla Ronina i opakowanie na broń Bubblegum Reaper .

Chociaż Rogue Company: Elite zawiera wielu twoich ulubionych bohaterów z oryginału, takich jak Ronin i Anvil, nie jest to tylko proste przeniesienie konsoli na urządzenie mobilne. Gra została zaprojektowana z myślą o graczach mobilnych i zawiera w pełni konfigurowalne sterowanie mobilne, zmiany umiejętności i umiejętności w celu dopasowania do rozgrywki mobilnej oraz tryb 120 klatek na sekundę.

Rogue Company: Elite rozpoczyna program miękkiej premiery w Meksyku w ten czwartek, ale wypatruj kolejnych miękkich premier w Twojej okolicy w 2023 r. poprzedzających globalną premierę.

Sprawdź zwiastun poniżej, aby zobaczyć rozgrywkę mobilną w akcji.

Miniatura YouTube

Jak zarejestrować się w ramach rejestracji wstępnej Rogue Company: Elite?

Można zapisać się na wstępną rejestrację na stronie Rogue Company: elitarna strona internetowaa aplikacja pojawi się wkrótce w Google Play i App Store.

Gotowe – wszystko, co musisz wiedzieć o rejestracji wstępnej Rogue Company: Elite. Jeśli chcesz ulepszyć swoją mobilną strzelankę, sprawdź naszą ofertę na kontroler Nacon Gaming MG-X Pro do iPhone’a.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar