Onime Marketing

Reddit pyta, która gra Mario i Luigi rządzi grzędą

Reddit pyta, która gra Mario i Luigi rządzi grzędą


Reddit pyta, która gra Mario i Luigi rządzi grzędą

Redditorzy używają platformy do głosowania, który tytuł Mario i Luigiego jest najlepszym z epickich przygód tag teamu brata

To pytanie, które fani Nintendo zadają zbyt często, ale Reddit chce rozwiązać je raz na zawsze, głosując na najlepsze Gra Mario i Luigi. Z pięcioma seriami do wyboru i całą rzeszą fanów dzielących się swoimi opiniami, aby zapewnić kontekst dla ich głosowania, tylko jeden tytuł może wygrać. Masz ochotę zgadnąć?

Ok, czas do przodu. Jestem pewien, że jesteś tu dla wyników naprawdę. z Głosowanie na Reddicie opcje składające się z Superstar Saga, Partners in Time, Bowser’s Inside Story, Dream Team i Paper Jam, obecnie na całym forum jest 105 głosów, z czego prawie połowa dotyczy tylko jednej z gier. Masz ochotę na ostateczne przypuszczenie? Rezultat nadchodzi tym razem. Naprawdę. Obiecuję.

Z 44 głosami w momencie pisania, Bowser’s Inside Story jest pozornie najpopularniejszą z drużynowych przygód brata hydraulika. Nie jest niespodzianką, że DS classic znajduje się na szczycie listy, a tytuł Nintendo DS z 2009 roku wciąż ma ocenę MetaCritic 90/100 od krytyków i 88/100 od publiczności.

W tyle za Inside Story Bowsera z odpowiednio 20 i 24 głosami są Partners in Time i Superstar Saga – przy czym mój własny głos oddałem na tę pierwszą z radości, jaką przyniosła mi na moim DS w 2005 roku. Następnie jest Dream Team z 14 głosami , a Paper Jam wygląda dość smutno, ponieważ tylko trzech użytkowników popiera to jako najlepszą przygodę. Mimo to, jeśli najgorsza gra nadal zasługuje na 74/100 na Metacritic, nic dziwnego, że tak wielu z nas błaga o kolejną przygodę w stylu RPG dla duetu.

Masz to, wszystko, co musisz wiedzieć o głosowaniu Reddita w rankingu najlepszych gier Mario i Luigi. Aby uzyskać więcej list najlepszych tytułów z różnych serii, sprawdź nasze typy najlepszych gier Pokémon, Yu-Gi-Oh! gry i gry Digimon.

Exit mobile version