Onime Marketing

Recenzja kontrolera Ms Chalice – kontroler cha-nice

Recenzja kontrolera Ms Chalice – kontroler cha-nice


Recenzja kontrolera Ms Chalice – kontroler cha-nice

W naszej recenzji kontrolera Ms Chalice zastanawiamy się, dlaczego jest to wspaniały kontroler Nintendo Switch, który jest wart swojej ceny detalicznej i nie tylko

Cuphead. To jedno małe słowo wystarczy, aby wywołać strach w wielu sercach, ponieważ jest to niezwykle trudna gra, w której przetrwają tylko silni. Z drugiej strony mówisz „Cuphead”, a inni krzyczą z zachwytu, ponieważ uwielbiają wyzwanie, chcą je pokonać i doceniają niezaprzeczalny urok, jaki ma do zaoferowania gra i jej najnowsze DLC The Delicious Last Course.

Mówiąc o rozszerzeniu, urocza pani Chalice w końcu debiutuje jako grywalna postać, a nie ma lepszego sposobu na uczczenie tej okazji niż za pomocą ulepszonego kontrolera bezprzewodowego PowerA dedykowanego Cupheadowi i uroczemu kumplowi Mugmana, urządzeniu, które jest dostępne w cenie detalicznej w wysokości 54,99 USD. Na szczęście dla mnie udało mi się zdobyć jeden z tych odlotowych gamepadów i powiem ci, że to wszystko, na co liczyłem.

Najdłużej szukałem kontrolera bezprzewodowego do mojego Switcha, ale nigdy nie mogłem zdecydować, który z nich kupić. Potem, gdy po raz setny wróciłem do Cuphead, przyszła mi do głowy myśl – „a gdybym mógł grać w Cuphead z kontrolerem Cuphead?”. W ten sposób rozpoczęły się moje poszukiwania i nagle pojawiła się możliwość zrecenzowania nowiutkiego kontrolera Ms Chalice i musiałem z niej skorzystać.

Sam projekt gamepada jest fantastyczny, ponieważ ma to samo żółte tło, co kontrolery PowerA Cuphead i Mugman, z wyjątkiem tego, że projekt Ms Chalice ma jasnozielony kredowo-zielony kolor drążka analogowego i przycisków – kolor pasujący do żółtego wspaniale. Nie tylko to, ale zawiera znajome kreskówkowe eksplozje, walczące chmury boom pow, gwiazdy i kilka małych serc.

górna część kontrolera Ms Chalice

Wszystko to składa się na cudownie wyglądający kontroler, a sama postać w lewym dolnym rogu podkładki doskonale go wykańcza. Jeśli chodzi o przyciski, otrzymujesz zwykły układ kontrolera Switch tego projektu. Jednak, ponieważ jest ulepszony, z tyłu są trzy dodatkowe. Są to zaawansowane przyciski do gier, które można zmieniać w locie, aby lepiej odpowiadały aktualnym potrzebom.

Układ tych dodatkowych przycisków jest bardzo przystępny, ponieważ palce unoszą się wokół nich naturalnie i nie wymaga dodatkowych nakładów, aby je stuknąć. Nie tylko to, ale każdy pojedynczy przycisk jest super responsywny – nie zacinają się, działają idealnie i są trwałe. Co więcej, kontroler Ms Chalice jest tak lekki i wygodny w trzymaniu. Wszystko w nim wydaje się naturalne i z pewnością może wytrzymać długie sesje grania.

Zamiast portu ładowania, gamepad wymaga baterii do działania. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​baterie przechodzą długą drogę. Jeszcze nie zmienię swojego i zaufaj mi, kiedy powiem, że testowałem ten mały kawałek zestawu intensywnie. Zwykle wolę kontrolery doładowywane, ale ewidentnie ten może wytrzymać długo i to mi wystarczy. Przynajmniej w większości.

Szczerze mówiąc, nie mam nic złego do powiedzenia na temat kontrolera Pani Chalice. Jako fan Cuphead zaznacza wszystkie właściwe pola, ponieważ zawiera cały kreskówkowy urok, który kojarzy mi się z serią, a jednocześnie czuje się orzeźwiający, ponieważ chodzi o panią Kielich. Bo chociaż kocham Cupheada i Mugmana, miło jest jak najlepiej wykorzystać ich wiernego kumpla.

Ze względu na wszystkie wyżej wymienione funkcje i wydajność muszę powiedzieć, że kontroler Ms Chalice firmy PowerA jest wart 54,99 USD. Jeśli szukasz ładnego, ulepszonego kontrolera bezprzewodowego – takiego, który nie tylko spełnia wymagania dotyczące trwałości i komfortu, ale ma zgrabną konstrukcję, którą możesz z dumą prezentować – nie musisz szukać dalej niż kontroler Ms Chalice firmy PowerA. A jeśli jesteś fanem Cuphead, to tylko wisienka na torcie.

Exit mobile version