Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Recenzja kontrolera Ms Chalice – kontroler cha-nice

/
/
/
71 Views


Recenzja kontrolera Ms Chalice – kontroler cha-nice

W naszej recenzji kontrolera Ms Chalice zastanawiamy się, dlaczego jest to wspaniały kontroler Nintendo Switch, który jest wart swojej ceny detalicznej i nie tylko

Cuphead. To jedno małe słowo wystarczy, aby wywołać strach w wielu sercach, ponieważ jest to niezwykle trudna gra, w której przetrwają tylko silni. Z drugiej strony mówisz „Cuphead”, a inni krzyczą z zachwytu, ponieważ uwielbiają wyzwanie, chcą je pokonać i doceniają niezaprzeczalny urok, jaki ma do zaoferowania gra i jej najnowsze DLC The Delicious Last Course.

Mówiąc o rozszerzeniu, urocza pani Chalice w końcu debiutuje jako grywalna postać, a nie ma lepszego sposobu na uczczenie tej okazji niż za pomocą ulepszonego kontrolera bezprzewodowego PowerA dedykowanego Cupheadowi i uroczemu kumplowi Mugmana, urządzeniu, które jest dostępne w cenie detalicznej w wysokości 54,99 USD. Na szczęście dla mnie udało mi się zdobyć jeden z tych odlotowych gamepadów i powiem ci, że to wszystko, na co liczyłem.

Najdłużej szukałem kontrolera bezprzewodowego do mojego Switcha, ale nigdy nie mogłem zdecydować, który z nich kupić. Potem, gdy po raz setny wróciłem do Cuphead, przyszła mi do głowy myśl – „a gdybym mógł grać w Cuphead z kontrolerem Cuphead?”. W ten sposób rozpoczęły się moje poszukiwania i nagle pojawiła się możliwość zrecenzowania nowiutkiego kontrolera Ms Chalice i musiałem z niej skorzystać.

Sam projekt gamepada jest fantastyczny, ponieważ ma to samo żółte tło, co kontrolery PowerA Cuphead i Mugman, z wyjątkiem tego, że projekt Ms Chalice ma jasnozielony kredowo-zielony kolor drążka analogowego i przycisków – kolor pasujący do żółtego wspaniale. Nie tylko to, ale zawiera znajome kreskówkowe eksplozje, walczące chmury boom pow, gwiazdy i kilka małych serc.

górna część kontrolera Ms Chalice

Wszystko to składa się na cudownie wyglądający kontroler, a sama postać w lewym dolnym rogu podkładki doskonale go wykańcza. Jeśli chodzi o przyciski, otrzymujesz zwykły układ kontrolera Switch tego projektu. Jednak, ponieważ jest ulepszony, z tyłu są trzy dodatkowe. Są to zaawansowane przyciski do gier, które można zmieniać w locie, aby lepiej odpowiadały aktualnym potrzebom.

Układ tych dodatkowych przycisków jest bardzo przystępny, ponieważ palce unoszą się wokół nich naturalnie i nie wymaga dodatkowych nakładów, aby je stuknąć. Nie tylko to, ale każdy pojedynczy przycisk jest super responsywny – nie zacinają się, działają idealnie i są trwałe. Co więcej, kontroler Ms Chalice jest tak lekki i wygodny w trzymaniu. Wszystko w nim wydaje się naturalne i z pewnością może wytrzymać długie sesje grania.

Zamiast portu ładowania, gamepad wymaga baterii do działania. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​baterie przechodzą długą drogę. Jeszcze nie zmienię swojego i zaufaj mi, kiedy powiem, że testowałem ten mały kawałek zestawu intensywnie. Zwykle wolę kontrolery doładowywane, ale ewidentnie ten może wytrzymać długo i to mi wystarczy. Przynajmniej w większości.

Widok z dołu kontrolera Pani Chakice

Szczerze mówiąc, nie mam nic złego do powiedzenia na temat kontrolera Pani Chalice. Jako fan Cuphead zaznacza wszystkie właściwe pola, ponieważ zawiera cały kreskówkowy urok, który kojarzy mi się z serią, a jednocześnie czuje się orzeźwiający, ponieważ chodzi o panią Kielich. Bo chociaż kocham Cupheada i Mugmana, miło jest jak najlepiej wykorzystać ich wiernego kumpla.

Ze względu na wszystkie wyżej wymienione funkcje i wydajność muszę powiedzieć, że kontroler Ms Chalice firmy PowerA jest wart 54,99 USD. Jeśli szukasz ładnego, ulepszonego kontrolera bezprzewodowego – takiego, który nie tylko spełnia wymagania dotyczące trwałości i komfortu, ale ma zgrabną konstrukcję, którą możesz z dumą prezentować – nie musisz szukać dalej niż kontroler Ms Chalice firmy PowerA. A jeśli jesteś fanem Cuphead, to tylko wisienka na torcie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar