Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Reakcje na First Dune 2 nazywają to „opus magnum”, które podnosi poziom akcji i polityki dzięki „niesamowitym” kreacjom Timothée Chalameta i Zendayi

/
/
/
46 Views

Pojawiły się pierwsze reakcje na Dune 2, a epos science-fiction nazywany jest „opus magnum” reżysera Denisa Villeneuve’a – ze szczególnym uznaniem dla głównych ról Timothée Chalameta i Zendayi.

„Dune Part Two zapiera dech w piersiach, zapiera dech w piersiach i szalenie ekscytuje” – krytyk filmowy – stwierdziła Courtney Howard. „To adrenalina uderzająca do głowy i serca, wznosząca się w pełnych spektakli sekwencjach akcji, a jednocześnie śpiewająca w swojej wyrafinowanej, sugestywnej ciszy. Timothée Chalamet i Zendaya wykonują wyjątkowe prace”.

„Dune Part Two to nie tylko opus magnum Denisa; to najwspanialszy epos science-fiction pokolenia” – gospodarz FilmSpeak – napisał Griffin Schiller. „Tragiczna opowieść o ślepym fanatyzmie i korupcji. Spektakularna, pełna emocji, budząca podziw mistrzowska klasa estetyki i nastroju, pięknie odzwierciedlająca burzliwą podróż Paula. Odjęło mi mowę!”

„Denis Villeneuve przyspiesza lądowanie w drugiej części Diuny, fascynującym, przerażającym studium postaci opowiedzianym na wspaniałą skalę science-fiction” – reporter rozrywkowy – stwierdził Germain Lussier. „Timothée Chalamet i Zendaya są w tym NIEWIARYGODNI, scenografie zapierają dech w piersiach, a obsada drugoplanowa podnosi całą resztę. Jest wspaniale”.

„Po obejrzeniu części drugiej Dune mogę powiedzieć, że jeździłem na robaku piaskowym” – CinemaBlend’s napisał Eric Eisenberg. „To magiczne doświadczenie, na które czekali wierni fani adaptacji (aczkolwiek z pewnymi sprytnymi zmianami). Fascynujące badanie fanatyzmu i polityki postkolonialnej opakowane w zapierający dech w piersiach hit”.

„Zachwycony Dune, część druga”, Total Film’s wykrzyknął Jordan Farley. „Uważam, że jest jeszcze bardziej wciągająca, namacalna i emocjonalna niż część pierwsza. Przejrzystość, ciężar i skala akcji są zdumiewające. Dla mnie całość zajmuje wyjątkowe miejsce obok Władcy Pierścieni jako ostateczna wersja przełomowego tekstu. „

„Prawdopodobnie magnum opus Denisa Villeneuve’a, Dune: Part Two, to arcydzieło” – własność serwisu GamesRadar+ – powiedziała Emily Murray. „Wrzucając cię prosto w akcję, film jest całkowicie wciągający, wciągający i ostatecznie niszczycielski. Timothee Chalamet i Zendaya nigdy nie byli lepsi. Po prostu naprawdę niezwykła produkcja filmowa – jestem pod wrażeniem”.

Wśród innych wczesnych reakcji na kontynuację Diuny jest niejaki Christopher Nolan. Reżyser Oppenheimera nazwał to „niezwykle ekscytującym rozwinięciem” pierwszej części, porównując ją do „Imperium Kontratakuje”.

Pomimo wylewnej reakcji na imponującą skalę sequela, Villeneueve powiedział już, że nie zobaczymy żadnych usuniętych scen z Dune 2.

„Głęboko wierzę, że jeśli czegoś nie ma w filmie, to jest to martwe. Zabijam ukochane osoby i jest to dla mnie bolesne” – powiedział Villeneuve zderzak. „Czasami usuwam ujęcia i mówię: «Nie mogę uwierzyć, że to wycinam». Czuję się jak samuraj otwierający moje wnętrzności. To bolesne, więc nie mogę potem wrócić, stworzyć Frankensteina i spróbować ożywić rzeczy, które zabiłem. To zbyt bolesne.

„Kiedy film jest martwy, jest martwy i nie żyje z jakiegoś powodu. Ale tak, to bolesny projekt, ale to moja praca. Film zwycięża. Myślę, że jestem bardzo surowy w montażowni. Nie myślę o swoim ego, myślę o filmie”.

Dune 2, w którym wystąpią Timothée Chalamet, Zendaya, Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Austin Butler i Florence Pugh, ma mieć premierę 1 marca. Aby dowiedzieć się więcej o nadchodzących filmach, sprawdź kalendarz dat premier filmów i nasz przewodnik po nadchodzących filmach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar