Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Razer Iskur zabłysnął na targach CES

/
/
/
83 Views

Razer ogłosił i wypuścił na targach CES swój nowy fotel gamingowy – Razer Iskur V2. Oryginalny Razer Iskur był pierwszym fotelem gamingowym marki już w 2020 roku, a teraz na targach CES prezentuje się następna generacja. Zaprezentowany dzisiaj model V2 zapewnia jeszcze bardziej ergonomiczne wsparcie, opierając się na imponującym niezależnym układzie lędźwiowym oryginału. Nowe krzesło, które będzie dostępne w cenie 649,99 dolarów, będzie wyposażone w pływający system podparcia odcinka lędźwiowego, który porusza się wraz z ciałem wzdłuż sześciu osi.

Oznacza to ruch we wszystkich kierunkach, za pomocą wałka umieszczonego wzdłuż boku krzesła i odpychającego poduszkę lędźwiową od lub w kierunku samych pleców. Płacisz znaczną premię za to dodatkowe wsparcie, ale jeśli jest tak wygodne, jak sugerują jego funkcje, może być jednym z najlepszych krzeseł do gier na rynku w tym roku.

Razer Iskur V2

(Zdjęcie: Razer)

Gdzie indziej Razer Iskur V2 to nadal w dużej mierze Iskur, którego znamy i kochamy, z czarno-zieloną stylistyką i klasycznym, wyścigowym designem z tyłu. Sama sylwetka jest dość podobna, chociaż skrzydła po obu stronach zostały ustawione pod innym kątem, aby zapewnić ogólnie bardziej miękką formę i więcej miejsca na szerszą rozpiętość ramion. Podstawa siedziska poszła w ich ślady, poszerzając się, tworząc poduszkę bardziej przypominającą większe krzesło Razer Enki z 2022 roku. Ta dodatkowa przestrzeń oznacza, że ​​Iskur V2 może teraz pomieścić użytkowników o wzroście do 6 stóp 1 w różnych pozycjach.

W sekcji Powiązane z ROG Ally

Jeśli w pełni wyposażasz swoją konfigurację, zapewniamy Ci również wszystko najlepsze biurka do gier i najlepsze biurka stojące dla tych, którzy szukają czegoś nieco innego. Lub sprawdź najlepsze różowe krzesła do gier jeśli priorytetem jest dla Ciebie idealna estetyka.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar