Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

PSA: Spojlery Marvel’s Wolverine będą coraz gorsze, gdy w Internecie pojawią się grywalne wersje deweloperów

/
/
/
78 Views

Wygląda na to, że spoilery historii Marvela Wolverine będą znacznie gorsze dla fanów nie mogących się doczekać gry Insomniac.

Na początku tego tygodnia grupa hakerów udostępniła w Internecie dane z Insomniac Games o wielkości ponad 1,6 terabajta. Dane obejmowały dane osobowe pracowników studia, a także informacje o Marvel’s Wolverine i innych nadchodzących grach Insomniac, które nie zostały ogłoszone.

Teraz wygląda na to, że dla fanów Wolverine’a sytuacja wkrótce się pogorszy. W sieci krąży podobno grywalna wersja gry, która najwyraźniej pozwala graczom doświadczyć wybranych pionowych fragmentów nadchodzącej gry, a także ujawnia nowe szczegóły fabuły nowej gry studia Insomniac.

Warto wspomnieć, że grywalna wersja gry, która wyciekła, to wersja Marvel’s Wolverine na PC. Nie oznacza to jednak premiery gry na PC – kompilacje gry na PC są bardzo częste w procesie tworzenia, nawet w przypadku gry, która nie jest tworzona specjalnie z myślą o premierze na PC.

Wszystko to oznacza, że ​​przecieki wokół gry będą się pogłębiać, szczególnie dla tych, którzy chcą uniknąć spoilerów do czasu faktycznej premiery Marvel’s Wolverine. Zachowaj szczególną czujność, jeśli odwiedzasz fora internetowe, takie jak ResetEra i Reddit, a także YouTube.

Kiedy na początku tygodnia hakerzy po raz pierwszy opublikowali tę informację, branża gier zareagowała z ogólnym odrazą. Programiści na całym świecie wysłali wiadomości ze wsparciem do Insomniac Games, w tym studio Remedy Games Alan Wake 2, które nazwało wyciek danych osobowych programistów „naprawdę haniebnym i haniebnym”.

W momencie pisania tego tekstu firma Insomniac nie odpowiedziała publicznie na informacje, które zhakowali. Firma Sony również nie odpowiedziała od czasu umieszczenia nowych informacji w Internecie, ale w momencie włamania na początku tego miesiąca oświadczyła, że ​​aktywnie przygląda się sytuacji.

Możesz udać się do nas nadchodzące gry na PS5 przewodnik pozwalający spojrzeć w przyszłość na wszystkie gry poza planszą Insomniac, które pojawią się na konsoli nowej generacji.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar