Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Przypadkowo unikając daty premiery DLC do Elden Ring, obiecujące JRPG Shin Megami Tensei 5 Vengeance wystartuje teraz tydzień wcześniej

/
/
/
32 Views

Jeśli jesteś podekscytowany obydwoma Dodatek Elden Ring i obiecującego JRPG Shin Megami Tensei 5 Vengeance, mamy dobrą wiadomość – nie są już wydawane obok siebie.

20 marca Atlus ogłosił, że data premiery Shin Megami Tensei 5 Vengeance została nieznacznie przesunięta. Poprzednio nadchodząca gra JRPG miała mieć premierę 21 czerwca 2024 r., ale teraz ją udostępnimy 14 czerwca Zamiast. Dokładne uzasadnienie tej zmiany nie zostało ujawnione, ale niezależnie od tego, co to jest, prawdopodobnie warto dać jej trochę więcej wytchnienia, zanim Elden Ring zajmie czas każdemu fanowi RPG.

Premiera Elden Ring Shadow of the Erdtree zaplanowana jest na 20 czerwca 2024 r., ale tytuł FromSoftware cieszy się reputacją tego, że przyćmiewa inne gry wydane obok niego. Na przykład w 2021 roku Sony wypuściło Horyzont Zakazany Zachód zaledwie tydzień przed Elden Ring i wielu fanów twierdzi, że kontynuacja Guerrilli nie wzbudziła tak dużego zainteresowania, jak powinna, ponieważ wiele osób skupiło się zamiast tego na grach RPG.

Na nieszczęście w przypadku gier na PlayStation historia się powtarza, ponieważ wersja Horizon Forbidden West na komputery PC ma się ukazać 21 marca, zaledwie dzień przed premierą Dragon’s Dogma 2, Rise of the Ronin i Princess Peach: Showtime. odjazd fani o to pytają: „Czy ktoś w Sony naprawdę nienawidzi tego serialu?”

Jeśli nie znasz Shin Megami Tensei 5 Vengeance, jest to w zasadzie „ostateczna” edycja tytułu z 2021 roku o tym samym tytule. Ta wersja popularnego JRPG będzie zawierała nową, rozszerzoną fabułę, która doda nowe lokalizacje, demony i wybory, które zadecydują o losach wszelkiego istnienia. Gra będzie miała także ulepszony system walki i grafikę, a jej premiera planowana jest na Nintendo Switch, PS5PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i PC.

Dowiedz się, na co jeszcze możemy liczyć w tym roku dzięki naszym nowe gry 2024 lista.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar