Onime Marketing

Przychody Fire Emblem Heroes przekraczają 1 miliard USD

Przychody Fire Emblem Heroes przekraczają 1 miliard USD


Przychody Fire Emblem Heroes przekraczają 1 miliard USD

To doniosła okazja dla Nintendo i jej popularnego tytułu mobilnego, Fire Emblem Heroes, ponieważ gra staje się pierwszą w bibliotece smartfonów Nintendo, która osiągnęła 1 miliard dolarów przychodu, co zajęło tytułowi zaledwie pięć lat, a co za fantastyczny kamień milowy do osiągnięcia – niewiele gier może powiedzieć to samo.

Według Wieża czujnikanie tylko jest Przychody z Fire Emblem Heroes pierwszy, który osiągnął 1 miliard dolarów dla Nintendo, w rzeczywistości odpowiada za 54,5% całkowitych dochodów firmy z tytułów mobilnych, a jego ostatnia wersja, Mario Kart Tour, zajmuje drugie miejsce z łącznymi przychodami w wysokości 282 milionów dolarów.

Dopełnieniem trzech najbardziej dochodowych tytułów mobilnych dla Nintendo jest Animal Crossing: Pocket Camp, który do tej pory zarobił 281,6 miliona dolarów. Znacznie daleko w tyle jest Dragalia Lost z 168 milionami dolarów, Super Mario Run z zarobkami 87 milionów dolarów, a na samym końcu stawki jest Dr Mario World z 14 milionami dolarów.

Który kraj jest najbardziej dochodowy dla przychodów Fire Emblem Heroes?

Nic dziwnego, że to Japonia najbardziej lubi tytuł mobilny, ponieważ kraj ten odpowiada za 540,6 miliona dolarów swoich przychodów, co odpowiada słusznie 54% jego całkowitych zarobków. Tymczasem Stany Zjednoczone i Kanada zajmują drugie i trzecie miejsce z odpowiednio 32,4% i 3,2%.

Miniatura YouTube

Skoro już tu jesteś, sprawdź nasze typy najlepszych gier na iPhone’a i najlepsze gry na Androida. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Exit mobile version