Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Przeżyj jeszcze raz wydarzenia z Alana Wake’a w nowym Alan Wake: Flashback Fortnite Experience

/
/
/
44 Views

Remedy Entertainment wypuści Alan Wake 2 w przyszłym tygodniu, 27 października, i chociaż jest jeszcze czas na ponowne rozegranie (lub zagranie po raz pierwszy) w Alana Wake’a przed premierą jego kontynuacji, październik jest miesiącem pełnym wrażeń i czasu może nie być na Twoją korzyść strona. Alan Wake: Flashback może jednak pomóc, ponieważ jest to nowy edytor Unreal Editor dla Fortnite, który daje graczom szansę na ponowne przeżycie tajemnic i wydarzeń z pierwszego Alana Wake’a, aczkolwiek prawdopodobnie w znacznie krótszym i bardziej usprawnionym stylu.

Epic Games twierdzi, że Alan Wake: Flashback jest oparty na pierwszej grze Alan Wake i stanowi nową odsłonę thrillera akcji studia Remedy z 2010 roku w Fortnite. „Zmartwiony autor Alan Wake rozpoczyna desperackie poszukiwania swojej zaginionej żony Alice” – czytamy w komunikacie prasowym. „Po jej tajemniczym zniknięciu z miasta Bright Falls na północnym zachodzie Pacyfiku odkrywa strony horroru, który rzekomo napisał, ale którego nie pamięta”.

Zobaczcie zwiastun Alan Wake: Flashback Fortnite poniżej:

Jeśli znasz pierwszą część Alana Wake’a, prawdopodobnie widzisz, że to doświadczenie w Fortnite ma na celu szybki sposób na nadrobienie zaległości w serii przed premierą Alana Wake’a 2 w przyszłym tygodniu. Alan Wake: Flashback będzie dostępny na stronie Odkryj w Fortnite lub możesz go wyszukać ręcznie, korzystając z następujących poleceń Kod wyspy: 3426-5561-3371.

Epic Games twierdzi, że Alan Wake: Flashback powstał we współpracy z Rozrywka remedium, Spiralny domI Twórczość Zen.

Oto kilka zrzutów ekranu z Alan Wake: Flashback:

Oprócz dzisiejszych wiadomości firma Epic Games ujawniła, że ​​zapowiedziane wcześniej kosmetyki Alana Wake’a trafią do sklepu z przedmiotami Fortnite 26 października o godzinie 20:00 czasu wschodniego. Znajdziesz tam strój Alana Wake’a oraz inne elementy kosmetyczne w grze będące częścią zestawu „Koszmar na jawie”.

Gracze, którzy kupili Alan Wake 2 w Epic Game Store przed 27 października (dokładnie do godziny 23:59 ET), otrzymają zarówno strój Alana Wake’a, jak i plecak Alana Messenger Bag w Fortnite już od 10 października.

W międzyczasie przeczytaj, jak Alan Wake, Michael Myers i Jack Skellington dołączają do Fortnite w ramach Fortnitemares Halloween 2023. Wymeldować się Informator gier Następnie zrecenzuj Alan Wake Remastered, a następnie obejrzyj New Gameplay Today, w którym gramy jako Alan Wake w sequelu podczas zwiedzania hotelu Oceanview.


Czy zamierzasz sprawdzić Alan Wake: Flashback? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar