Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Przewodnik po gildii złodziei Skyrim

/
/
/
127 Views


Przewodnik po gildii złodziei Skyrim

Gildia złodziei Skyrim oferuje kilka unikalnych zadań dla wszystkich podstępnych graczy, więc dowiedz się, jak do nich dołączyć i jakie są korzyści z naszego przewodnika

The Gildia złodziei Skyrim leży w podbrzuszu Riften, grupy podstępnych ludzi, którzy chcą zabrać innym dla własnej korzyści. Pewnie, to wcale nie brzmi zbyt ładnie, ale nie ma tu rządu centralnego, który daje zasiłki, kolego. Niektórzy ludzie muszą brać, aby przeżyć.

Więc jeśli ty też musisz żyć, udaj się do gildii złodziei Skyrim, aby dołączyć do innych przestępców i zrobić dla nich kilka podłych rzeczy. Może po drodze daj żebrakowi monetę lub trochę miodu, żeby oczyścić sumienie. Jeśli szukasz mniej obskurnych rzeczy do zrobienia w ogromnej grze RPG Bethesdy, sprawdź nasze małżeństwo Skyrim, zaklinanie Skyrim i przewodniki dla obserwujących Skyrim, aby być na bieżąco.

Proszę bardzo, wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć w gildii złodziei Skyrim.

Jak dołączyć do gildii złodziei Skyrim?

Aby dołączyć do gildii złodziei Skyrim, udaj się do Riften (możesz skorzystać z dyliżansu, aby zrobić to bardzo szybko za niewielką opłatą) i wykonaj następujące kroki:

 • Znajdź Brynjolfa (w ciągu dnia na rynku, w nocy The Bee and Barb)
 • Posłuchaj jego instrukcji, aby ukraść pierścień Madesi
 • Powiedz mu, że jesteś gotowy do drogi (tylko w ciągu dnia)
 • Udaj się do straganu z biżuterią i otwórz go, a następnie skrytkę, aby złapać pierścionek
 • Umieść pierścień na Brand-Shei
 • Udaj się do Ragged Flagon w Ratway, aby ponownie porozmawiać z Brynjolfem

Bułka z masłem. Tylko pamiętaj, aby mieć garść wytrychów, zanim zaczniesz jego prośbę, jeśli chcesz odnieść sukces. Sukces nie jest jednak konieczny. Nawet jeśli ci się nie powiedzie, nadal możesz dołączyć, co jest naprawdę trochę głupie, prawda?

Gildia złodziei Skyrim: rycerz w kolczastej, bogato zdobionej zbroi, trzymający miecz i tarczę przed smokiem, z bulgoczącym ogniem w pysku, czytający, by oddychać, w grafice ze Skyrim.

Czy powinienem dołączyć do gildii złodziei Skyrim?

Nie wiem. nie jestem twoją matką. Ale są korzyści, które możesz zyskać, podążając za linią zadań, jeśli chcesz podjąć decyzję. Od miecza Chillrend po różne zestawy zbroi — jest mnóstwo rzeczy do zdobycia, zwłaszcza po prostu leżących w gildii.

Możesz także unikać złodziei na drodze, nie tracić skradzionych przedmiotów po aresztowaniu i zyskać po drodze różne inne korzyści. Nie wszystkie z nich są natychmiastowe, ani nie są one ogólnie prawdziwe, ale ogólnie jest całkiem sporo do zyskania.

Gildia złodziei Skyrim: smok płynie na zimowym niebie nad dużą przełęczą, na której stoi żołnierz w rogowym hełmie na zrzucie ekranu ze Skyrim.

Pancerz gildii złodziei Skyrim

Oto różne zestawy zbroi, które możesz zdobyć w ciągu zadań gildii złodziei Skyrim:

 • Zbroja Gildii Złodziei

Wzmocnij otwieranie zamków, kradzież kieszonkową i ładowność

 • Zbroja Mistrza Gildii

Wzmocnij otwieranie zamków, kradzież kieszonkową, ceny i ładowność

 • Zbroja słowika

Wzmocnij wytrzymałość, iluzję, otwieranie zamków i stłumij kroki

 • Zbroja Linwego

Wzmocnij wytrzymałość, skradanie się, broń jednoręczną i łuki

 • Zbroja Czarnego Strażnika

Wzmocnij otwieranie zamków, kradzież kieszonkową, ceny i ładowność

Na razie to wszystko, co mamy na temat gildii złodziei Skyrim. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź nasze mapy Skyrim, Skyrim Serana, Skyrim Lydia i Skyrim leczy wampiryzm.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar