Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Przewodnik po fanklubie Crisis Core

/
/
/
334 Views

Przewodnik po fanklubie Crisis Core

Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem Sephiroth, czy wielbicielem Angeal, czy naprawdę kochasz Genesis, czy klimat z szalonym Zackiem, jest dla ciebie fanklub Crisis Core

Wraz z oszałamiającą popularnością FF7 i jej gier spin-off, a także powszechnie cenionymi postaciami, które sprawiają, że historie są tak wyjątkowe, prawdopodobnie istnieje mnóstwo Kluby fanów Crisis Core rozsiane po całym świecie. Ale dzisiaj jesteśmy tutaj, aby porozmawiać o fanklubach w grze dla Angeal, Genesis, Sephiroth i naszego ukochanego Zacka, jak do nich dołączyć i co możesz z nich uzyskać. Więc chwyć swoją piankową dłoń „fana nr 1”, czas na frajerstwo.

Jeśli chcesz uniknąć kryzysu podczas swojej przygody w Crisis Core, zapoznaj się z naszymi przydatnymi postaciami z Crisis Core, Crisis Core materia fusion i przewodnikami Crisis Core DMW. Mamy również pełną recenzję Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, jeśli nadal wahasz się przed zakupem remake’u.

Co to są fankluby Crisis Core?

Fankluby Crisis Core to mniej więcej to, co jest napisane na puszce – grupy fanów w grze, które spotykają się, aby świętować i dzielić się informacjami o swoich ulubionych postaciach. W sumie istnieje pięć fanklubów, z których jeden jest poświęcony Angealowi, drugi Sephirothowi, dwa Genesis i jeden, który celebruje samego głównego bohatera, Zacka.

Rejestracja w fanklubie to zabawny i beztroski sposób na poznanie przedstawionych postaci, umożliwiając przeglądanie specjalnych e-maili z biuletynami omawiającymi zainteresowania, zwyczaje i działania postaci, a także czatowanie z różnymi członkami fanklubu.

Fankluby nie mają praktycznego celu, chociaż rozmowa z szefem fanklubu Study Group podczas rozdziału 4 pozwala odblokować misje 2-1-2. Poza tym istnieją osiągnięcia związane z dołączaniem i jednoczeniem fanklubów na Steamie, PlayStation i Xboksie.

Fanklub Crisis Core - Sephiroth na pierwszym planie z Angeal i Genesis w tle

Który fanklub Crisis Core powinienem wybrać?

Jeśli masz problem z wyborem fanklubu, do którego chcesz dołączyć, mamy dla Ciebie świetną wiadomość – możesz zapisać się do każdego z nich! W rzeczywistości zalecamy, aby to zrobić, zwłaszcza jeśli jesteś finalistą lub po prostu kochasz historię gry. Niezależnie od tego, poniżej zamieściliśmy krótkie podsumowanie każdego z fanklubów Crisis Core, abyś mógł zobaczyć, które z nich przemawiają do Ciebie osobiście.

Crisis Core czerwona skóra

Fanklub poświęcony Genesis, ŻOŁNIERZowi Pierwszej Klasy zrodzonemu z Projektu Jenova, który jest jednocześnie głównym antagonistą gry. Fanklub Red Leather często omawia szczegóły życia prywatnego Genesisa, sprzedając nawet związane z nim towary, w tym repliki jego kultowego płaszcza, w celu zebrania funduszy.

Strażnicy rdzenia kryzysowego honoru

Fanklub postaci z Crisis Core, Angeala, ŻOŁNIERZA pierwszej klasy i mentora Zacka, który przekazał mu Buster Sword. Jest stoicki i poważny, ale czasami potrafi być zabawny i dokuczać, będąc pierwszym, który nadał Zackowi przydomek „szczeniak”. Fanklub Keepers of Honor przekazuje poufne informacje o życiu osobistym Angeala, ujawniając informacje o jego umiejętnościach kulinarnych, miłości do natury i nie tylko.

Grupa badawcza ds. kryzysu podstawowego

Fanklub Study Group to kolejny fanklub poświęcony Genesis. Jednak zamiast skupiać się na jego życiu osobistym, skupili się na dekodowaniu jego ulubionego wiersza LOVELESS. Klub często wysyła swoim członkom wiadomości o wierszu i jego interpretacjach Genesis. Study Group i Red Leather były pierwotnie jednym klubem, ale podzieliły się ze względu na sprzeczne interesy i różne opinie, jeśli chodzi o to, na czym chcą, aby klub się skupił.

Kryzysowy rdzeń srebrnej elity

Silver Elite jest ekskluzywnym fanklubem poświęconym Sephiroth i wymaga od kandydatów odpowiedzi na serię ciekawostek, aby udowodnić swoją wiedzę na temat białowłosego złoczyńcy. Założona ponad dwadzieścia lat temu, rozpowszechnia wysoce osobiste informacje o Sephiroth, znacznie wykraczające poza wszelkie informacje udostępniane w klubach Genesis i Angeal. Członkowie wiedzą, czego Sephiroth używa do mycia włosów (może to Maybelline), jego tajne sesje sparingowe w pokoju treningowym z Angeal i Genesis i nie tylko.

Klub fanów Crisis Core Zacka

Okay, skoro Angeal, Genesis i Sephy mają swoje własne kluby, biedny Zack musi czuć się całkiem pominięty, prawda? To znaczy, to praktycznie jego gra! Na szczęście po ataku na Junona w rozdziale 7 Cissnei ujawnia, że ​​w rzeczywistości ma swoich fanów. Po tym momencie Zack może dołączyć do swojego własnego fanklubu w Rozdziale 8. Fanklub Zacka otrzymuje wszystkie informacje na temat życia osobistego Zacka od członka o pseudonimie „Czarny garnitur”. W zależności od twoich działań w trakcie gry, fanklub Zacka może urosnąć do ponad 100 000 członków, dając naszemu słodkiemu ŻOŁNIERZowi uznanie, na jakie zasługuje.

Fanklub Crisis Core - Zack w szortach plażowych, dzierżący ogromną parasolkę

Gdzie znajdują się lokalizacje fanklubów Crisis Core i jak mogę do nich dołączyć?

Do większości fanklubów Crisis Core można dołączyć od Rozdziału 2. Pamiętaj jednak, że wszystkie fankluby są uważane za możliwe do pominięcia, co oznacza, że ​​jeśli zostawisz to na zbyt długo, stracisz okazję do dołączenia.

Oto wszystkie lokalizacje fanklubów i sposób dołączenia.

Lokalizacja Crisis Core Red Leather

Podczas rozdziału drugiego opuść pokój odpraw, zanim wyruszysz na misję. Udaj się do Sektora 8 – Fontanna i porozmawiaj z Wachlarzem Genesis oznaczonym żółtym wykrzyknikiem na mapie.

Kryzysowa lokalizacja Keepers of Honor

W drugim rozdziale porozmawiaj z Angeal Fan w sektorze 8 – Fontanna, zanim wyruszysz na swoją misję. Stoi obok Genesis Fan, oznaczona żółtym wykrzyknikiem na twojej mapie.

Lokalizacja Crisis Core Study Group

Podczas rozdziału drugiego udaj się na aleję LOVELESS na północ od Fountain Plaza i porozmawiaj z Fanem Genesis w alejce obok teatru. Są one również oznaczone żółtym wykrzyknikiem na mapie.

Lokalizacja Crisis Core Silver Elite

Podczas rozdziału piątego udaj się do Sector 6 Slums – Park i porozmawiaj z Sephiroth Fan. Możesz się tam dostać przez Fountain Plaza w Sekcji 8, kierując się przez dworzec kolejowy do Slums Market, a następnie opuszczając znacznik i skręcając w prawo, aby wejść do Parku.

Sephiroth Fan zadaje ci serię pytań, na które musisz poprawnie odpowiedzieć, aby dołączyć do fanklubu. Oni są:

Q: Jak nazywa się miecz Sephirotha?
A: Masamune

Q: Jak nazywa się ostateczny atak Sephirotha?
A: Super Nowa

Q: W której ręce Sephiroth trzyma miecz?
A: Lewy

Lokalizacja klubu fanów Crisis Core Zacka

Aby dołączyć do fanklubu Zacka, musisz najpierw porozmawiać z Cissnei w rozdziale 6. Historia przenosi cię na drogę, na której uczestniczysz w minigrze, której celem jest zabicie jak największej liczby wrogów. Po pokonaniu wroga i przed wejściem na lotnisko Junon wsiądź do windy na poboczu drogi. Jest oznaczony żółtym wykrzyknikiem na mapie.

Po wykonaniu tego otrzymasz możliwość porozmawiania z recepcjonistką w Shinra Building Entrance, która pozwoli ci dołączyć do fanklubu Zacka. Recepcjonistka siedzi za biurkiem na parterze budynku Shinra, w holu, do którego wchodzi się od strony Fontanny.

Fanklub Crisis Core — Zack ze złożonymi rękami, prawdopodobnie błagający cię o dołączenie do jego fanklubu

Jak zjednoczyć fankluby Crisis Core?

W rozdziale siódmym masz okazję zjednoczyć wszystkie fankluby Crisis Core. Możesz to zrobić, wykonując następujące kroki.

  • Porozmawiaj z fanem Genesis w sektorze 8 – Fontanna i zaproponuj połączenie z bogatszym klubem
  • Udaj się na aleję LOVELESS i porozmawiaj z Fanem Genesis
  • Wróć do pierwszej Wachlarki Genesis w Sektorze 8 – Fontanna i ponownie z nią porozmawiaj
  • W imieniu Fanklubu Aniołów porozmawiaj z małym chłopcem szukającym swojej matki w Sektorze 8 – Fontanna
  • Udaj się do Sector 1 – Train Station i porozmawiaj z matką. Wybierz opcję „matka bez honoru”.
  • Wróć do miejsca, w którym znalazłeś chłopca w Sektorze 8 – Fontanna i ponownie porozmawiaj z matką

I to wszystko – wszystko, co musisz wiedzieć o fanklubach Crisis Core. Jeśli chcesz zobaczyć Sephiroth w innej grze, zapoznaj się z naszymi postaciami z Kingdom Hearts i przewodnikiem po grze Kingdom Hearts. Lub, dla odmiany, przejdź do naszej listy darmowych spinów Coin Master i zgarnij kilka gratisów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar