Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Przewodnik kupowania pistoletów Fortnite Nerf

/
/
/
137 Views


Przewodnik kupowania pistoletów Fortnite Nerf

Przenieś zabawę Fortnite do prawdziwego świata dzięki tym epickim pistoletom Fortnite Nerf. Niezależnie od tego, czy są dla Ciebie, czy dla ukochanej osoby, z pewnością przyniosą do domu obiad z kurczakiem

Niezależnie od tego, czy chcesz się świetnie bawić na nadchodzącej imprezie plenerowej, czy też szukasz prezentu dla wyjątkowego fana Fortnite w swoim życiu, epicka gama oficjalnych Pistolety Fortnite Nerf z pewnością uderzy. W tym przewodniku omawiamy każdy oficjalny blaster, Super Soaker i Microshot, wraz z linkami, gdzie je kupić, abyś mógł od razu zapoznać się z niesamowitym arsenałem IRL.

Jeśli nie możesz się doczekać powrotu do wirtualnego świata, aby zobaczyć, o co tyle zamieszania, przejdź do naszego przewodnika pobierania Fortnite. Mamy również listę najlepszych tapet Fortnite, wraz z zestawieniem najlepszych skórek Fortnite i wszystkimi najnowszymi informacjami o łatce Fortnite. Lub, jeśli szukasz więcej pomysłów na prezent, mamy też wybór najlepszych zabawek i prezentów Fortnite, które pomogą Ci przynieść do domu obiad z kurczakiem dla rodziny i przyjaciół.

Foam Blaster Fortnite Pistolety Nerf

Ta gama blasterów OG jest wyposażona w stylu Fortnite, aby wzmocnić zabawę. Dzięki szerokiej gamie ręcznych, pompkowych i zmotoryzowanych opcji do wyboru, każdy fan Fortnite znajdzie coś dla siebie.

Fortnite Nerf ciężki blaster SR

Nerf Fortnite Heavy SR blaster

Mierząc aż 43 cale (1,1 metra) od lufy do kolby, Heavy SR Blaster jest najdłuższym w historii Nerf Fortnite Blaster. Wyposażony w czerwoną powłokę kamuflażową z gry, zdejmowaną lunetę, która pomoże ci strzelać z dużej odległości, oraz magazynek na sześć strzałek, ta piękność z pewnością odwróci losy każdej bitwy blasterowej. W komplecie z sześcioma oficjalnymi piankowymi rzutkami Nerf Mega, które można wystrzelić poprzez nakręcanie, Heavy SR Blaster nie potrzebuje baterii – wystarczy go załadować i wystrzelić.

Pistolet Fortnite Nerf B-AR blaster

Blaster Nerf Fortnite B-AR

Wyposażony w kultową zbieżną powłokę Fortnite, B-AR to zmotoryzowany miotacz rzutek, który pomaga naładować się do akcji, wystrzeliwując dziesięć rzutek z rzędu. Jest wyposażony w wyjmowany klips na dziesięć rzutek i dziesięć oficjalnych piankowych rzutek Nerf Elite, którymi można go załadować — po prostu włóż klips na miejsce, przytrzymaj przycisk przyspieszania i pociągnij za spust, aby uwolnić spienioną furię! Nerf Fortnite B-AR wymaga czterech baterii C, brak w zestawie.

Fortnite Nerf pompka do pistoletu SG blaster

Blaster Nerf Fortnite Pump SG

Wyposażony w żywą kolorystykę nawiązującą do Fortnite i potężną pompkę, Pump SG Blaster naśladuje działanie strzelby z pompką – ale jest oczywiście o wiele bezpieczniejszy niż dzierżenie jednej z nich! Przygotuj się do akcji, otwierając boczny magazynek tego miotacza ładowanego przez zamek, wsuwając jedną strzałkę do środka, przesuwając zamek do tyłu, a następnie oddając strzał. W komplecie z czterema rzutkami Nerf Mega, ten fajny zestaw jest całkowicie ręcznie zasilany przez Ciebie, bez baterii.

Miotacz powtarzalny Fortnite Nerf BASR-L

Blaster Nerf Fortnite BASR-L

Fortnite BASR-L to szybkostrzelny, zasilany klipsem blaster w żółtej, pomarańczowej i czarnej kolorystyce. Jest wyposażony w zdejmowaną lunetę wraz z celownikiem, który pomaga w celowaniu, oraz długą, rozszerzoną lufę, aby poprawić strzały z dużej odległości. Aby rozpocząć strzelanie, wystarczy załadować sześć strzałek do odłączanego klipsa, włożyć go na miejsce i odciągnąć śrubę, aby przygotować do strzału. Aby uwolnić kolejną strzałkę, pociągnij śrubę do tyłu i do przodu, a następnie zwolnij spust. BASR-L jest dostarczany z dwunastoma oficjalnymi piankowymi rzutkami Nerf elite, bez baterii.

Fortnite Nerf pistolet SMG-E zmotoryzowany miotacz

Wyrzutnia Nerf Fortnite SMG-E

Rzuć się w wir następnej bitwy Nerf za pomocą zmotoryzowanego blastera Fortnite SMG-E. Dzięki funky, masywnemu projektowi, niesamowitej kolorystyce, żelaznemu westchnieniu, kolcom i bardziej wytłoczonym detalom wygląda super fajnie – ale działa też jak marzenie. Zdejmij magazynek, aby załadować do niego nawet sześć strzałek, przytrzymaj przycisk przyspieszenia, a następnie uwolnij je pojedynczo potężnymi, precyzyjnymi strzałami. Blaster jest dostarczany z sześcioma oficjalnymi elitarnymi rzutkami Nerf. Wymaga czterech baterii AA, brak w zestawie.

Fortnite Nerf pistolet RL blaster

Blaster Nerf Fortnite RL

Jeśli jesteś bardziej typem wyrzutni rakiet, blaster Nerf Fortnite RL jest dla Ciebie. To znaczy, spójrz tylko na to – od żelaznych przyrządów celowniczych, przez masywne piankowe rakiety, po dziką twarz, to musi być jeden z najfajniejszych blasterów w mieście.

Ruszaj do akcji, ładując jedną rakietę niszczącą fort w przednią część lufy, a następnie chwyć ją za rękę i popchnij do przodu, aby wysunąć lufę. Na koniec pociągnij za uchwyt, aby rakieta wystrzeliła w powietrze. Miotacz Nerf Fortnite RL jest w całości napędzany ręcznie, nie wymaga baterii i jest wyposażony w dwie rakiety piankowe z wydrążoną końcówką. Możesz także kupić osobny pakiet czterech bardziej oficjalnych rakiet piankowych Nerf.

Pistolet Fortnite Nerf AR-L blaster

Blaster Nerf Fortnite AR-L

Blaster Nerf Fortnite AR-L naśladuje atmosferę Fortnite dzięki jasnożółtemu korpusowi, fajnej kolorystyce i akcentom i nie tylko. Kolejna zmotoryzowana jednostka, wyposażona w magazynek na dziesięć strzałek i dwa przyrządy celownicze, które pomogą Ci wyrównać strzał, dzięki czemu doskonale nadaje się do strzelania na duże odległości. Po prostu napełnij magazynek, zatrzaśnij go na miejscu, przytrzymaj przycisk przyspieszenia i pociągnij za spust, aby oddać jeden precyzyjny strzał na raz. AR-L jest dostarczany z 20 oficjalnymi elitarnymi rzutkami Nerf Fortnite. Wymaga czterech baterii AA, brak w zestawie.

Fortnite Nerf gun GL wyrzutnia rakiet

Blaster Nerf Fortnite GL

Blaster Nerf Fortnite GL to piękno z dużą lufą, wystrzeliwujące sześć dużych piankowych rakiet z obracającego się bębna. Załaduj bęben, a następnie popchnij rączkę maksymalnie do przodu, aby się obrócił, ustawiając go w pozycji do wystrzeliwania rakiet. Następnie wszystko, co musisz zrobić, to pociągnąć uchwyt do końca, aby wystrzelić rakietę w swój cel. Blaster GL jest dostarczany z sześcioma oficjalnymi rakietami piankowymi z wydrążoną końcówką. Jest zasilany ręcznie i nie wymaga baterii.

Pistolety Microshot Fortnite Nerf

Mogą być małe, ale te pistolety Microshot Nerf wciąż mogą zadać piankowy cios – a ponadto ich projekty są całkowicie niesamowite. Fishstick, Peely, Rainbow Smash i nie tylko prezentują swój kolorowy wygląd w tych kieszonkowych blasterach i niezależnie od tego, czy bierzesz udział w pełnoprawnej bitwie Nerf, czy strzelasz do stosu puszek, są super fajne dodatek do kolekcji każdego fana Fortnite.

Każdy z mikrostrzałów Fortnite Nerf jest wyposażony w dwie piankowe strzałki i może strzelać po jednym strzale na raz. Po prostu załaduj strzałkę z przodu miotacza, pociągnij rączkę, aby naładować, wyceluj i naciśnij spust.

Oto wszystkie pistolety Microshot Fortnite Nerf, które są obecnie dostępne.

Fortnite Nerf pistolet lamowy mikrostrzał

Fortnite Nerf Microshots Rainbow Smash

Szybko strzelaj z tym mikro Rainbow Smash.

Fortnite nerf pistolet lama mikrostrzał

Fortnite Nerf Microshots Lama

Ta lama wcale nie jest kiepska i na pewno zada cios!

Mikrostrzał pistoletu Fortnite Nerf RL

Fortnite Nerf Microshots RL

Mała wyrzutnia rakiet, ktoś? Ten charakterystyczny, zębaty uśmiech jest dość zaraźliwy.

Pistolet nerfowy Fortnite Mikrostrzał Peely

Fortnite Nerf Microshots Peely

Pamiętaj, aby nie poślizgnąć się z Peely u boku! Spójrz na tę słodką, uśmiechniętą twarz, ten mały facet nie może się doczekać, aby rozpętać chaos, jedną piankową strzałką na raz.

Fortnite Nerf pistolet AR-L mikrostrzał

Fortnite Nerf Microshot AR-L

Chwyć tę mini wersję AR-L, aby zabrać ze sobą kawałek akcji, gdziekolwiek się udasz.

Fortnite Nerf pistolet HC-R mikrostrzał

Fortnite Nerf Microshots HC-R

Coś pożyczonego, coś niebieskiego, coś do wystrzelenia dla ciebie lotki.

Fortnite Nerf pistolet TS microshot

Fortnite Nerf Microshots TS

Choć może to niewiele, jest zaciekłe — przy tak fajnym projekcie musi takie być.

Pistolety Super Soaker Fortnite Nerf

Jeśli chcesz wywrzeć wodnistą zemstę na swoich wrogach zamiast piankowych rzutek, seria supermoczków Fortite jest dla Ciebie. Obecnie istnieją trzy pistolety Super Soaker Fortnite Nerf, które możesz dodać do swojego arsenału.

Pistolet Fortnite Nerf RL super moczyć

Miotacz wody Nerf Fortnite RL

Wodna wersja wyrzutni RL, miotacz wody Nerf Fortnite RL, to potężna pompa o działaniu pompującym, o epickim wyglądzie przypominającym wyrzutnię rakiet. Zbiornik mieści do 9,3 uncji płynu (275 ml) wody w łatwym do napełnienia zbiorniku. Wystarczy zanurzyć dyszę w wodzie i odciągnąć uchwyt, aby napełnić zbiornik. Następnie wystarczy kilka pomp, aby wysłać ogromny strumień wody na twoje cele, wyzwalając ulewną burzę w wielkim stylu.

Pompka do pistoletu Fortnite Nerf-sg water blaster

Dysza wodna Nerf Fortnite Pump-SG

Polujesz na miotacz wody z klimatem strzelby? W takim razie Nerf Fortnite Pump-SG jest dla Ciebie. Wodny odpowiednik standardowej wersji blastera, ta mała bestia pozwala rozkoszować się zabawą dzięki pompowaniu strumieniem wody. Po prostu otwórz korek, napełnij zbiornik wodą, zatkaj go, wyceluj, pompuj i uwolnij swój cel.

Pistolet Fortnite Nerf Burst AR super nasiąkliwy

Miotacz wody Nerf Fortnite Burst AR

Rozkloszowany pysk, zwarty korpus i efektowna czerwono-biała kolorystyka sprawiają, że miotacz wody Fortnite Burst AR jest idealnym narzędziem do robienia plusków z dużej odległości. Dzięki łatwemu do napełnienia zbiornikowi wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć korek, napełnić zbiornik, założyć korek z powrotem na miejsce, wycelować i zacząć pompować, aby się świetnie bawić.

Pistolety Micro Super Soaker Fortnite Nerf

Podobnie jak seria Microshot, te mini supermoczniki są idealnymi przenośnymi sprzymierzeńcami w bitwach na małą skalę lub podczas zabawy w ogrodzie.

Są łatwe do przenoszenia i dostępne w wielu niesamowitych wzorach, co czyni je idealnymi przedmiotami kolekcjonerskimi, wypełniaczami do pończoch lub drobnym prezentem dla wyjątkowego fana Fortnite w Twoim życiu. Aby rozpocząć strzelanie, po prostu podnieś korek, napełnij zbiornik, opuść pokrywę i pociągnij za spust. Łatwy do napełnienia, łatwy do odpalenia!

Pistolet Nerf Fortnite Fishstick Micro Water Blaster

Kij wędkarski Micro Nerf Super Soaker

Wszyscy kochają Fishtick – to znaczy, dopóki nie spryskuje ich twarzy ustami pełnymi wody!

Pistolet Fortnite Nerf Slurpfish mikro blaster wodny

Micro Nerf Super Soaker Slurpfish

Popijaj, a potem pluskaj się tym niesamowitym mikromokiem Slurpfish. Wodnisty, półprzezroczysty korpus pomaga nawet zobaczyć, ile paliwa masz w zbiorniku.

Pistolet Fortnite Nerf Beef Boss mikro pistolet na wodę

Micro Nerf Super Soaker Wołowina Boss

Masz z kimś spór? Czas zgnieść go ze swoim starym kumplem, Beef Boss.

I to wszystkie oficjalne pistolety Fortnite Nerf w tej chwili w ofercie. Kiedy skończysz zabawę w prawdziwym świecie, zanurz się z powrotem w uniwersum gier dzięki naszej liście najlepszych strzelanek mobilnych. Gotowy, celuj, stuknij!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar