Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Przełomowy kompozytor Elden Ring, Bloodborne i Dark Souls tworzy teraz muzykę do ostatniej gry, jakiej ktokolwiek się spodziewał

/
/
/
46 Views

Kompozytorka Yuka Kitamura ukształtowała pejzaż dźwiękowy najbardziej przełomowego dzieła Fromsoftware – od Dark Souls, przez Bloodborne, po Elden Ring – a teraz pracuje nad ostatnią grą, jakiej można się spodziewać.

Kitamura opuścił studio deweloperskie wagi ciężkiej po 12 latach niesamowitej pracy, aby „nadal wyrażać siebie w muzyce do gier poprzez różne gatunki”. Teraz zamienia te przytłaczające dźwięki otoczenia i wspaniałe smyczki na coś zupełnie innego: Imperium Touhou.

Seria Touhou rozpoczęła życie jako strzelanka od jednego dewelopera, ale dzięki ogromnej rzeszy fanów seria doczekała się aż 19 głównych gier i sześciu spin-offów. Jednym z nich jest The Touhou Empires, które ukaże się jeszcze w tym roku.

„Touhou spotyka się z walką w czasie rzeczywistym” – wyjaśnia opis na wystawie sklepowej. „Wybierz swoją ulubioną frakcję, załóż bazy i zbieraj zasoby. Zbuduj swoje siły, aby osiągnąć ostateczny cel, pokonując każdą inną frakcję”. Spin-off zawiera także ponad 40 ulubionych przez fanów postaci z głównych gier, dzięki czemu możesz grać ze znajomymi twarzami.

Bezpłatne demo gry Touhou Empires jest już dostępne na stronie Para – wkraść się przez drzwi Steam Next Fest kilka dni wcześniej – co oznacza, że ​​możesz wcześniej wypróbować strategiczne bitwy i epicką muzykę.

Wolisz Soulsikes od gier strategicznych? Zapewniamy Ci to 10 najlepszych gier przypominających Dark Souls.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar