Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Przedstawiamy ofertę specjalną PLAY Games Of 2024

/
/
/
96 Views

PLAY #35 jest już dostępny! I znów jest ta pora roku! Like A Dragon: Infinite Wealth jest liderem naszej ogromnej funkcji Games Of 2024, w której zagłębiamy się w Twoje kolejne ulubione gry na PlayStation. Od mocnych graczy, takich jak Tekken 8, po nowsze, ulubione, takie jak Crow Country – mamy mnóstwo gier, które warto mieć na radarze już od samego początku. Czytaj dalej, aby zobaczyć, co mamy w sklepie!

Zaprenumeruj Magazyn PLAY tutaj, aby zaoszczędzić na cenie okładkowej, uzyskać ekskluzywne okładki i mieć je co miesiąc dostarczane pod swoje drzwi lub urządzenie.

Lub kup aktualny numer tutaj!

Like A Dragon: Infinite Wealth liderem Igrzysk 2024

(Zdjęcie: Future, SEGA)

Like A Dragon: Infinite Wealth jest głównym bohaterem tej funkcji i będzie jedną z wcześniejszych premier, które powitamy w 2024 roku. Ta przygoda rozgrywająca się na Hawajach jest powiewem świeżego powietrza dla serii Yakuza. Rozmawiamy z głównym producentem Hiroyukim Sakamoto o sprowadzeniu Kiryu z powrotem na kolejną przygodę, zmianie scenerii i nie tylko (czy wiesz, że wiele historii pobocznych jest inspirowanych prawdziwymi doświadczeniami?) – a także raport z naszych praktycznych spotkań.

Tworzenie horroru w stylu retro Crow Country

Magazyn PLAY

(Źródło zdjęcia: Future, SPB Games)

Wskakujemy także do survival horroru inspirowanego PS1, Crow Country. Pod pewnymi względami jest to przerażająca zmiana kierunku dla studia Tangle Tower SFB Games, ale rozmawiamy z dyrektorem kreatywnym i scenarzystą Adamem Vianem o tym, dlaczego jest to naturalna ewolucja, oraz o wyzwaniach związanych z projektowaniem horroru w estetyce retro.

Na ringu z Tekkenem 8 i nie tylko

Magazyn PLAY

(Zdjęcie: Future, Bandai Namco)

To dopiero początek! W tej mega funkcji mamy ponad 60 gier. Wracamy na ring, aby dać Tekkenowi 8 niemal ostateczny wygląd przed styczniową premierą; rozmawiamy z Hideaki Ituno o tym, jak w końcu zabrać się za Dragon’s Dogma 2; rzucaj pięściami jako mag w surowym świecie Taumaturga i nie tylko! Dowiesz się tutaj czegoś nowego, co może obejmować kilka nowych gier, na które warto czekać!

Czy PS Portal jest wart swojej wysokiej ceny?

Magazyn PLAY

(Zdjęcie: Future, Sony)

Co dzieje się obecnie w świecie PlayStation? Otwieramy je szeroko w Insiderze, zaczynając od wrażeń z naszego portalu PS. Po spędzeniu długiego czasu na włączaniu go do naszego codziennego harmonogramu gier, zastanawiamy się, czy urządzenie przenośne do gry zdalnej jest naprawdę warte 199 funtów (spoiler: prawdopodobnie nie).

Rozmawiamy także z twórcami nadchodzącej cyberpunkowej i inspirowanej Gun-Fu Spine, świętujemy liczne nagrody dla Baldur’s Gate 3, kwestionujemy wartość PS Plus Essential w 2024 roku i nie tylko!

Mnóstwo recenzji!

Magazyn PLAY

(Źródło zdjęcia: Future, Activision)

Mamy już werdykty dotyczące największych ostatnich gier PlayStation. Oznacza to zanurzenie się w Call Of Duty: Modern Warfare 3, być może najbardziej dzielącą odsłonę serii w dotychczasowej historii, i poczucie konfliktu, co oznacza jeden skok do przodu i dwa do tyłu.

Wracamy także na ulice w Like A Dragon Gaiden, odkrywamy tłumaczenie turowej gry RPG w Persona 5 Tactica na formę SRPG, wyciągamy ramiona, aby sięgnąć po Jusanta i mnóstwo więcej, w tym Journey To Foundation, World Of Horror, Little Goody Two Shoes, EA Sports WRC, RoboCop: Rogue City, Thirsty Suitors i Ghostrunner 2.

Retrospekcja na… Pieskim życiu!?

Magazyn PLAY

(Zdjęcie: przyszłość, granica)

W tym miesiącu RetroStation skupia się na pewnym niezapomnianym klasyku: Dog’s Life! Rozmawiamy z Andrew Gillettem o stworzeniu niesławnej platformówki dla psów firmy Frontier i o tym, jak do niej doszło.

Do tego ponowna wizyta w Bastionie po sukcesie Hadesa, obciążenie naszych szarych komórek grą Kurushi Final: Mental Blocks i wspomnienia Świąt Bożego Narodzenia w 2023 roku, stojących bezpośrednio pomiędzy Jak 2 i Ratchet & Clank 2.

Subskrybuj i oszczędzaj

Magazyn PLAY

(Zdjęcie: Future, SEGA)

Po co zatrzymywać się na tym właśnie spojrzeniu na nadchodzący rok? Zapisz się do Magazynu PLAY, a będziesz mieć to wszystko przez cały przyszły rok! Aby zapewnić fantastyczny dostęp i wnikliwe komentarze na temat wszystkich najnowszych gier na PS5, PS4 i PSVR, co miesiąc dostarczamy je do Twoich drzwi (lub urządzenia) wraz z ekskluzywnymi osłonami dla subskrybentów. Ponadto subskrypcja pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy, wspierając bezpośrednio magazyn. Bez Waszego wsparcia nie możemy robić tego, co robimy!

Możesz subskrybować wydanie drukowane, wersję cyfrową lub zaoszczędzić jeszcze więcej dzięki pakietowi drukowanemu/cyfrowemu – cokolwiek wybierzesz, co miesiąc będziesz otrzymywać niespotykaną dotąd kolekcję dedykowanych relacji z PlayStation.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar