Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Przed wydaniem swojej nowej gry MMO twórca RuneScape twierdzi, że gry stały się zbyt obciążone mikrotransakcjami: „Naszym celem numer jeden nie jest monetyzacja, lecz gracze”

/
/
/
69 Views

Oryginalny twórca RuneScape żegluje ku nowym horyzontom dzięki swojej nadchodzącej grze MMO Brighter Shores, która „jest przeciwieństwem ataku mikrotransakcji” obserwowanego we współczesnych grach.

„Jak na mój gust jest po prostu zbyt wiele mikrotransakcji” – powiedział reżyser Andrew Gower w wywiadzie dla Gamesradar. „Lubię kupować grę, subskrybować grę czy cokolwiek innego, a potem mieć wszystko. Nie chcę, żeby co pięć sekund ktoś mnie pytał lub co pięć sekund kusił mnie, by wydać więcej pieniędzy. Po prostu czuję, że to umniejsza moją wartość gra.”

Oczywiście Brighter Shores będzie oferować zakupy w grze, ponieważ studio chce „zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby móc dalej obsługiwać grę, rozwijać zespół i rozszerzać grę”. Ale Gower nie skupia się na wyciśnięciu każdego możliwego centa z każdego gracza: „Naszym celem numer jeden nie jest zarabianie, tylko gracze. Chcemy, aby jak najwięcej ludzi cieszyło się tą grą. I oczywiście, z tego będzie wynikać zarabianie. „

Zamiast tego Brighter Shores będzie miało płatną przepustkę premium, która oferuje nowe zadania i funkcje, a Gower wyjaśnia, że ​​jest ona „luźno podobna” do członkostwa w RuneScape. „Jedna z kluczowych różnic polega na tym, że prawdopodobnie nie będziemy wprowadzać płatności automatycznie odnawianych” – kontynuuje Gower.

„Każdy ma miliony różnych subskrypcji usług przesyłania strumieniowego” – wyjaśnia Gower. „Subskrypcje Netflix, subskrypcje Amazon Prime, ludzie odczuwają pewien stopień zmęczenia subskrypcją. Dlatego zdecydowaliśmy się, że będzie to po prostu płatność jednorazowa. Możesz po prostu kupić karnet, otrzymać premię, to nie jest zobowiązanie że będziesz musiał to płacić już na zawsze.”

Deweloper zagłębił się w inne miejsce jak Brighter Shores pozwala graczom zautomatyzować grindowe działania znane z innych gier MMO.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar