Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Producent Maestro odpowiada na kontrowersje wokół obsady Carey Mulligan

/
/
/
148 Views

Jeszcze zanim w zeszłym miesiącu na ekranach kin pojawił się Maestro Netflixa, wzbudziły już dwie kontrowersje.

Już na podstawie pierwszych zdjęć i zwiastunów wiele napisano na temat protezy nosa gwiazdy Bradleya Coopera, którą nosił, grając Leonarda Bernsteina. Legendarny kompozytor i dyrygent był w niektórych przypadkach Żydem komentatorzy krytykują stosowanie protezy jako problematyczne. Sam Cooper, który reżyseruje także Maestro, wypowiadał się na debatę w sposób wymowny Poranki CBS że chociaż początkowo rozważał nieużywanie nosa, jego występ jako Bernsteina „po prostu nie wyglądał dobrze” bez niego.

Inne kontrowersje dotyczą natomiast obsady Carey Mulligan w roli żony Bernsteina Felicji Montealegre, słynnej chilijsko-amerykańskiej aktorki urodzonej w Kostaryce. Kilka osób w Internecie skrytykowało tę decyzję decyzja, aby brytyjski aktor Mulligan wcielił się w postać wybitnego aktora, który odgrywa kluczową rolę w Maestro, skupiającym się na małżeństwie pary.

Kiedy GamesRadar+ pyta producentkę filmu Kristie Macosko Krieger o reakcję, podkreśla, że ​​Mulligan został zaakceptowany przez rodzinę Bernsteina, co uzasadnia wybór ekipy filmowej: „Dostała zgodę rodziny i dla nas zrobiliśmy to dobrze .”

(Źródło zdjęcia: Netflix)

„To był pomysł Bradleya, żeby ją obsadzić i zgodziliśmy się. Uważam, że jest skarbem narodowym i chociaż zawsze była świetna, ten materiał pozwolił jej zejść głębiej i dać pięknie dopracowany występ. Wiedziała, jak być opoką w centrum uwagi filmu – w pewnym sensie jest właściwie mistrzynią.”

Córki Bernsteina również nie szczędzą pochwał Mulligan, a Nina powiedziała nam, że była pod wrażeniem osiągnięć aktora w roli ich matki: „Jest niesamowita – zwłaszcza, że ​​nie miała zbyt wiele materiału do przestudiowania, a jedynie kilka klipów telewizyjnych z YouTube’a praca i nasze domowe filmy. Nie wiem, jak udało jej się uchwycić kruchość, siłę i wrażliwość naszej mamy – wszystkie te warstwy”.

Tymczasem siostra Niny, Jamie, najbardziej ze wszystkich chwali występ Mulligana, mówiąc, że samej Felicji byłby zachwycony: „Myślę, że naprawdę podziwiałaby występ Carey, zwłaszcza jako samej aktorki. Dostrzegłaby błyskotliwość tego, czego dokonuje Carey”.


Maestro jest obecnie wyświetlany w wybranych kinach przed premierą w serwisie Netflix 20 grudnia. Więcej informacji z naszych wywiadów można znaleźć w artykule, dlaczego Spielberg chciał, aby Cooper wyreżyserował film, oraz w ekscytującej aktualizacji dotyczącej nadchodzącego restartu Bullitt.

Jeśli szukasz więcej świetnych filmów na platformie, zapoznaj się z naszymi rekomendacjami najlepszych filmów Netflix, które powinieneś dodać do swojej listy filmów do obejrzenia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar