Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Premiera konsoli Cities: Skylines II przesunięta na wiosnę 2024 r

/
/
/
61 Views

Deweloper Colossal Order i wydawca Paradox Interactive opóźnili konsolową premierę Cities: Skylines II. Pierwotnie premiera gry miała nastąpić 24 października wraz z wersją na komputery PC, zespół przełożył wydanie gry na PlayStation 5 i Xbox Series X na wiosnę przyszłego roku. Wersja na PC będzie dostępna jeszcze w przyszłym miesiącu.

A dlaczego, Colossal Order podaje w aktualizacji dokonanej dnia Świergot że zespół potrzebuje więcej czasu, aby osiągnąć cele jakościowe postawione w przypadku wydania konsolowego.

„Burmistrzowie, ciężko pracujemy nad przygotowaniem gry do premiery” – czytamy w aktualizacji. „Zdaliśmy sobie sprawę, że potrzebujemy więcej czasu, aby osiągnąć cele jakościowe wyznaczone dla konsoli. Chcemy zapewnić naszym graczom jak najlepsze doświadczenia, dlatego aktualizujemy okno premiery na Xbox i PS5 na wiosnę 2024 roku”.

W osobnym oświadczeniu przesłanym pocztą elektroniczną firmy Colossal Order i Paradox Interactive stwierdzają: „Dodatkowy czas pozwala nam skupić się na dopasowywaniu jakości i wydajności na wszystkich platformach”. Mówi również, że w miarę kontynuowania prac optymalizacyjnych aktualizuje minimalne i zalecane specyfikacje komputera PC, a wkrótce udostępni więcej aktualizacji w oknie wydania konsoli.

Cities: Skylines II ukaże się na PC 24 października. Wersje na PS5 i Xbox Series X ukażą się wiosną przyszłego roku.

W międzyczasie obejrzyj zwiastun Cities: Skylines II, który można zobaczyć tutaj.


Czy w przyszłym miesiącu wskoczysz do Cities: Skylines II na PC? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar