Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Premiera Batman: Arkham Trilogy na Switcha przesunięta na grudzień

/
/
/
111 Views

Na początku tego roku deweloperzy Rocksteady Studios i Warner Bros. Games ujawnili, że jesienią tego roku wydadzą trylogię Batman: Arkham na Switcha. Kolekcja ta nie obejmuje Batman: Arkham Origins (świetnej gry), której opracowaniem zajęło się studio Gotham Knights Warner Bros. Games Montreal. Batman: Arkham Trilogy, jak nazywa się kolekcja Switcha, miała ukazać się w tym miesiącu 13 października, ale teraz została przesunięta na grudzień.

Mówiąc dokładniej, Batman: Arkham Trilogy ukaże się w Swtich 1 grudnia. Zespół twierdzi, że na stworzenie gry potrzeba więcej czasu.

„Potrzebujemy więcej czasu, aby zapewnić graczom możliwie najlepsze wrażenia na Nintendo Switch” – oświadczenie Rocksteady w sprawie Świergot czyta. „Przepraszamy fanów, którzy są podekscytowani możliwością zagrania w tę wersję trylogii. Dziękujemy za cierpliwość”.

W międzyczasie obejrzyj zwiastun Batman: Arkham Trilogy Switch i przeczytaj Informator gier recenzje Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City i Batman: Arkham Knight. Następnie obejrzyj najnowszy zwiastun Suicide Squad: Kill The Justice League, a następnie przeczytaj o tym, jak Rocksteady przełożyło premierę na luty.


Czy zamierzasz sprawdzić trylogię Batman: Arkham na Switchu w grudniu? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar