Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Pracownicy Final Fantasy 14 dostają więcej, niż się spodziewali, po tym, jak zapytali niesławnie napaloną społeczność MMO o ich ulubionego „wierzchowca”

/
/
/
41 Views

Konto Final Fantasy 14 na Twitterze (obecnie X) ugryzło więcej, niż było w stanie przeżuć, gdy podzieliło się ze społecznością podpowiedzią, która choć niewątpliwie została napisana przez menedżera mediów społecznościowych w najczystszych intencjach, jest otwarta na wszelkiego rodzaju nieprzyzwoite treści interpretacja.

„Rosnąć!” czyta tweet udostępniony we wtorek z oficjalnego konta Final Fantasy 14 na Twitterze. „Jaki jest twój ulubiony towarzysz podczas przemierzania Eorzei?”

Teraz, jeśli nie zostałeś całkowicie uszkodzony, możesz odpowiedzieć swoim ulubionym wierzchowcem z Final Fantasy 14, niezależnie od tego, czy jest to Astrope, Kamuy of the Nine Tails czy Demi-Ozma. Ale jeśli jesteś brudną, brudną osobą, jak pozornie większość graczy Final Fantasy 14, możesz ulec pokusie, aby zamiast tego odpowiedzieć, którą postacią najbardziej chciałbyś, cóż, dosiąść w inny sposób.

Prawdopodobnie jest to oczywiste, ale niektóre NSFW treść napływa (chyba, że ​​jest to oczywiście moja praca, która opłaca mi pisanie tego typu rzeczy).

Zobacz więcej
Zobacz więcej
Zobacz więcej
Zobacz więcej
Zobacz więcej
Zobacz więcej

Masz pomysł. Niczego niepodejrzewający menedżer społeczności Final Fantasy 14 udostępnił przyjacielską zachętę, prosząc wszystkich o podzielenie się swoimi ulubionymi wierzchowcami, a niesławnie napalona społeczność zamieniła to w seksualny żart. Trzeba przyznać, że menedżer mediów społecznościowych odpowiedział idealnym postem, w którym zwięźle podsumował swoje rozczarowanie:

Zobacz więcej

I zanim zjeżysz się na mnie, nazywając społeczność Final Fantasy 14 „niesławnie napaloną”, nie zapomnijmy o jej reakcji na wydarzenie walentynkowe Timbermastera Beatina lub chwili, gdy na własnej skórze przekonała się, że nie należy flirtować z bossami rajdowymi. Szczerze mówiąc, stało się to trochę memem, a dzięki najnowszemu aktowi bezwstydnej nieprzyzwoitości ten obraz staje się coraz bardziej trwały.

Idź dalej, oto najlepsze gry MMO możesz dzisiaj zagrać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar