Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Praca pokojówki i surfera w programie Like a Dragon: Infinite Wealth to jedne z najdziwniejszych i najcudowniejszych w historii serii Yakuza

/
/
/
38 Views

Like a Dragon: Infinite Wealth zachowuje bardzo dziwne zadania, jakie poprzednik miał wobec obsady postaci.

Jak podsumował GematsuWygląda na to, że Infinite Wealth przenosi miejsca pracy na wyższy poziom. Na przykład Nanba ma po prostu pracę o nazwie „Bezdomny facet”, co wprawdzie brzmi dość podobnie do jego podstawowej pracy w Like a Dragon – może zionąć ogniem za pomocą zapalniczki lub przyzywać gołębie za pomocą okruszków.

Saeko również powraca do Infinite Wealth i może wykorzystać swoją pracę „Barmanki” do obsypywania wrogów napojami takimi jak szampan, aby uzyskać szkodliwe skutki. Nowicjusz Eric Tomizawa ma pracę o nazwie „Taksówkarz”, w której po prostu rzuca oponami i innymi obiektami samochodowymi w wrogów.

To jedne z dziwniejszych zawodów, w których może brać udział wyłącznie postać, ale patrząc na zawody, w które może wyposażyć się każda postać, sytuacja staje się jeszcze dziwniejsza. Na przykład „Akwanauta” może używać deski surfingowej nawet na suchym lądzie, aby wrzucić wrogów do wiru, jednocześnie opryskując ich atramentem kałamarnicy i paraliżując wrogów elektryczną meduzą.

Innym dziwnym jest „Kunoichi”, w którym postać używa technik Ninjutsu do przywoływania swoich kopii, aby zdezorientować wrogów. „Gospodyni” to kolejna świetna praca, która pozwala postaci korzystać z takich przedmiotów, jak odkurzacze, mopy i inne przedmioty gospodarstwa domowego w ogniu bitwy.

Podsumowując, nie martw się o system pracy w Infinite Wealth – to wszystko brzmi cudownie dziwnie i nie mielibyśmy tego inaczej. Jednak uczciwe ostrzeżenie: Infinite Wealth będzie najdłuższą grą Yakuzy w dotychczasowej historii, a jeden z producentów ostrzegł, że zachorujesz, jeśli spróbujesz grać w nią w trybie głównym w ciągu zaledwie kilku dni.

Przeczytaj na naszym Recenzja „Jak smok Gaiden: Człowiek, który wymazał swoje imię”. aby zobaczyć, co zrobiliśmy z najnowszą przygodą Yakuzy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar