Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Poznaj kolejne pokolenie Wojowniczych Żółwi Ninja w The Last Ronin II

/
/
/
52 Views

Przełomowa limitowana seria IDW, TMNT: The Last Ronin, została opublikowana w latach 2020–2022 i opowiadała historię ostatniego z oryginalnych Wojowniczych Żółwi Ninja, Michała Anioła, gdy ten wyruszał na wyprawę, by pomścić swoich trzech poległych braci, Leonarda, Donatello i Rafał. Chwalony za powrót Żółwi do ich bardziej mrocznych korzeni, Ostatni Ronin przygotował także grunt pod nowe pokolenie żółwi, których przygody będą miały miejsce po zakończeniu Ostatniego Ronina.

Już w przyszłym tygodniu ukaże się pierwszy numer wyczekiwanej kontynuacji The Last Ronin II – Re-Evolution. Akcja rozgrywa się ponad dziesięć lat później i Nowy Jork popada w ruinę. Nadszedł zatem czas, aby nowe TMNT wkroczyło i spróbowało zaprowadzić pokój na ulicach. Ale kto jest kim w nowym składzie?

Grafika promocyjna TMNT: The Last Ronin – The Lost Years (Zdjęcie: wydawnictwo IDW)

Poznaj Odyna, Yi, Moja i Uno, cztery nowe żółwie, które są spadkobiercami dziedzictwa pierwotnego gangu. Ponieważ Splinter już dawno nie żyje, wychowują je April O’Neil i jej córka Casey-Marie (nazwana na cześć jej taty, Casey Jones).

Mieszanka braci (Odyn i Uno) i sióstr (Yi i Moja). Czwórka nowego rodzeństwa ninja to dzieła oryginalnego współtwórcy TMNT, Kevina Eastmana i artysty Last Ronin, Bena Bishopa, obaj powracają w nowej serii. wraz z innymi członkami zespołu kreatywnego tej książki, współscenarzystą Tomem Waltzem, artystami Esau Escorza i Isaac Escorza, kolorystą Luisem Antonio Delgado i pisarzem Shawnem Lee.

Grafika z TMNT: The Last Ronin II: ReEvolution #1

(Zdjęcie: IDW)

Wszystkie oryginalne żółwie zostały nazwane na cześć włoskich malarzy renesansu. Podobnie nowy gang ma wspólny motyw przewodni – wszystkie ich imiona oznaczają „jeden” w różnych językach: Odyn (rosyjski), Yi (chiński), Moja (suahili) i Uno (hiszpański).

Kilka przebłysków nowego TMNT w akcji widzieliśmy już w tegorocznym The Last Ronin: The Lost Years, który był głównie retrospekcją do oryginalnych żółwi. Po raz pierwszy nowy zespół będzie mógł naprawdę pokazać się z jak najlepszej strony w TMNT: The Last Ronin II – Re-Evolution #1, opublikowanym przez IDW 6 marca.


Sprawdź nasze typy dla najlepsze komiksy o Wojowniczych Żółwiach Ninja cały czas.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar