Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Pozdrowienia dla jedynej osoby, która właśnie kupiła nową konsolę Wii U, pierwszą nagraną od 17 miesięcy

/
/
/
68 Views

Jakiemuś pięknemu szaleńcowi właśnie udało się kupić w sprzedaży zupełnie nową konsolę Wii U, co jest pierwszym takim zakupem od ponad półtora roku.

„We wrześniu sprzedano 1 nowe Wii U w USA. Po raz pierwszy sprzedano nowe Wii U od maja 2022 r.” według Mata Piscatelli amerykańskiej grupy zajmującej się śledzeniem sprzedaży Circana (wcześniej znanej jako NPD). Zauważa również, że „ostatni raz sprzedano nową jednostkę Vita w listopadzie 2021 r., kiedy zakupiono 3 (!!)”. Vita może oznaczać życie, ale najwyraźniej to Wii U naprawdę wygrywa bitwę ze słabszymi platformami gier.

Zobacz więcej

Jeśli zastanawiasz się, jak ktokolwiek może śledzić pojedynczą sprzedaż detaliczną konsoli do gier wideo, o której wkrótce zapomnisz, cóż, tak właśnie jest skonfigurowana Circana. – wyjaśnia Piscatella że „Pozyskujemy i przetwarzamy dane dotyczące sprzedaży na poziomie poszczególnych sklepów dla każdego SKU u większości sprzedawców detalicznych, co łącznie stanowi około 97% rynku sprzętu. Zmusza nas to do używania wszystkich palców u rąk i nóg”.

Dość łatwo wyobrazić sobie scenariusz, w którym nagle może nastąpić wyprzedaż nowej Wii U. Może jakiś pracownik handlu detalicznego znalazł na tyłach magazynu dawno zapomnianą konsolę, postawił ją na półce i po tygodniach błagania o nowy dom jak smutny szczeniak w sklepie zoologicznym, jakaś dobra dusza zakochała się w tej konsoli. maszynę i dał jej nowy dom. A może po prostu wystąpił błąd w zasobach i nikt tak naprawdę nie kupił Wii U. Ale chcę wierzyć!

Mam ogromny sentyment do Wii U, co sprowadza się głównie do faktu, że ja Naprawdę tęsknisz za ekranem dotykowym pod ręką podczas grania w gry na telewizorze. Gry takie jak Splatoon i Pikmin po prostu nie są takie same na Switchu bez szybkiej mapy, którą zawsze masz w rękach, a budowanie etapów w Mario Maker 2 jest o wiele mniej przyjemne bez wygody korzystania z dwóch ekranów.

Oczywiście konsole Wii U są dość łatwo dostępne w witrynach takich jak eBay, gdzie codziennie sprzedawane są dziesiątki egzemplarzy, więc to nie jest tak, że rynek detaliczny jest jedynym miejscem, w którym można wybrać konsolę. Jeśli szukasz najlepszych gier na Wii U, pod tym linkiem znajdziesz obszerną listę rekomendacji. Jasne, tak, większość z nich możesz pobrać na Switchu, ale wtedy nie będziesz mógł w nie grać z gigantycznym, nieporęcznym gamepadem z ekranem dotykowym na kolanach.

Tak, na pewno wszystkie Przełącznik 2 przecieka są ekscytujące, ale czy zastanawiałeś się nad ekscytacją, jaką może zapewnić tylko Wii U 2?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar