Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Powrót Midnight Sons, Czarna Pantera staje się wampirem i wiele więcej w powiązaniach Marvel’s Blood Hunt

/
/
/
47 Views

Wydarzenie Marvel’s Blood Hunt potencjalnie może stać się jedną z największych historii wydawcy od jakiegoś czasu – do tej pory ogłoszono sześć limitowanych serii spin-offów, a kolejne dopiero nadejdą, nie mówiąc już o trwających powiązaniach serii i jednorazowych akcjach, które nie zostały jeszcze ogłoszone.

Cztery ogłoszone do tej pory powiązania niosą ze sobą zagrożenie ze strony wampirów w całym uniwersum Marvela, w tym dla kilku nieoczekiwanych postaci.

Najpierw jest Black Panther: Blood Hunt, limitowana seria składająca się z trzech numerów autorstwa pisarki Cheryl Lynn Eaton, w której sam T’Challa zostaje przemieniony w wampira w ramach tajnej misji dla Wakandy.

Przekształcenie T’Challi w wampira to duży krok, więc mamy nadzieję, że uda mu się powrócić po transformacji. Oto okładka Black Panther: Blood Hunt #1 z 29 maja autorstwa Andrei Sorrentino:

(Zdjęcie: Marvel Comics)

Jest też Union Jack the Ripper, kolejna limitowana seria składająca się z trzech numerów, będąca połączeniem pisarza Cavana Scotta i artysty Keva Walkera, w której patriotyczny bohater Wielkiej Brytanii rzuca się w wir przemocy jako brutalny zabójca wampirów.

Union Jack ma długą historię związaną z nazistowskim wampirem Baronem Bloodem, więc jego występ w ramach Blood Hunt nie jest całkowicie nie na miejscu. Oto okładka „Union Jack the Ripper” z 15 maja autorstwa Ryana Browna:

(Zdjęcie: Marvel Comics)

Trzecia w kolejce jest kolejna pogromczyni wampirów, Bloodline, córka Blade’a, która łączy siły z niczym innym jak Draculą, ponieważ „ich interesy są zbieżne, choćby na krótko”.

Dracula: Blood Hunt to kolejna limitowana seria składająca się z trzech numerów, napisana przez Danny’ego Lore’a z ilustracjami Vincenzo Carratù. Oto okładka Dracula: Blood Hunt nr 1 z 8 maja autorstwa Roda Reisa:

(Zdjęcie: Marvel Comics)

Czwarta ogłoszona dotychczas limitowana seria Blood Hunt oznacza ponowne spotkanie Midnight Sons, na którego czele stoi Blade, który zabiera ze sobą dwóch Ghost Riderów w postaci Danny’ego Ketcha, Johnny’ego Blaze’a, Victorię Montesi i inne postacie, które nie zostały jeszcze nazwane.

Podobnie jak wszystkie inne limitowane serie Blood Hunt, Midnight Sons: Blood Hunt ukaże się w trzech numerach. Został napisany przez Bryana Hilla z ilustracjami Germána Peralty. Oto okładka albumu Midnight Sons: Blood Hunt nr 1 z 29 maja autorstwa Kena Lashleya:

(Zdjęcie: Marvel Comics)

Jest też Blood Hunters, limitowana seria antologiczna, której podstawą jest historia pisarki Erici Shultz z ilustracjami Bernarda Changa, przedstawiającymi Daggera próbującego uratować Cloak we wszystkich trzech wydaniach.

Blood Hunters #1 z 8 maja zawiera także historie o Hawkeye’u i Man-Wolfie, z okładką Grega Landa, którą można zobaczyć tutaj:

(Zdjęcie: Marvel Comics)

Wreszcie (przynajmniej na razie) jest Strange Academy: Blood Hunt, kolejna limitowana seria składająca się z trzech numerów autorstwa pisarza Daniela José Oldera z grafikami Luigiego Zagarii.

W tej historii dzieci z Strange Academy próbują wykorzystać magię Mrocznej Twierdzy do walki z zagrożeniem wampirów. Oto okładka Strange Academy: Blood Hunt #1 z 8 maja autorstwa Humberto Ramosa:

(Zdjęcie: Marvel Comics)

To na razie tyle, ale spodziewamy się ogłoszenia dwóch kolejnych limitowanych serii, sześciu jednorazowych serii i siedmiu serii trwających, a wszystko to wraz z dwiema wersjami głównej limitowanej serii Blood Hunt.

Sprawdź najlepsi nadprzyrodzeni superbohaterowie cały czas.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar