Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Potrzebujemy tego DLC, ponieważ wyzwania Elden Ring stają się teraz brudne: tylko konie, tylko łuk, żadnych strzał, tylko ataki konne

/
/
/
82 Views

Podobnie jak karmiczna przeciwwaga dla dominacji ukrytych łuczników w grach Elder Scrolls, gry RPG fantasy studia FromSoftware historycznie ograniczały łuki do niezbyt imponujących zadających obrażenia lub broni serowej z pewnym użytecznym efektem statusu. Odnosi się to również do Elden Ring, gdzie nawet najlepsze konfiguracje łuków mają tendencję do sprawiania problemów w porównaniu z prostszymi konfiguracjami do walki wręcz lub magii. To oczywiście oznacza, że ​​będzie to słaby łuk Naprawdę osiąga gorsze wyniki, więc wynika z tego, że postać posiadająca tylko łuk nie mogę używać strzałek miałby diabła czasu.

Takie jest sedno najnowszego, absurdalnego wyzwania Elden Ring prowadzonego przez streamera YouTubera i Twitcha Krzaczastyktóry zrobił karierę pokonując epicki otwarty świat FromSoftware w najgłupszy i najtrudniejszy sposób, jaki możesz sobie wyobrazić. Tytuł najnowszego filmu Bushy’ego: „Pokonałem Eldena Ringa samym łukiem bez strzał” jest całkowicie trafny, ale jak na moje pieniądze nie do końca oddaje absurdalność wyzwania.

Jak więc zadawać obrażenia łukiem bez użycia strzał? Cóż, łuki rzeczywiście mają ataki wręcz w Elden Ring, a przynajmniej wielkie łuki tak. Problem w tym, że te ataki są dostępne tylko wtedy, gdy jedziesz na swojej duchowej górze Torrent. Zmusiło to Bushy’ego do skorzystania z moda, który pozwala na korzystanie z Torrenta w dowolnym miejscu gry, ale chociaż może to brzmieć jak duża zaleta, jazda z uwielbionym kijem i bez możliwości prawidłowego unikania ataków całkowicie to równoważy.

Biegi Krzaczastego zazwyczaj polegają na zabijaniu głównych bossów noszących Wspomnienie Elden Ring, a ta postać, która nie do końca ma łuk, napotkała tam, co nie było zaskoczeniem, pewne problemy. Torrent nie potrafi zbyt dobrze wykonywać uników, więc zjada wiele ataków, przez które normalnie mógłbyś się przetoczyć, zmuszając Bushy’ego do podzielenia swoich butelek leczenia pomiędzy konia umożliwiającego atak i własny pasek HP. Krótki zasięg ataku wręcz z łuku wymaga również walki w bardzo zwarciu, co może być szczególnie niewygodne w przypadku szybkich lub dużych bossów – mam na myśli większość bossów.

Co zaskakujące, ostatecznie okazało się, że był to jeden z łatwiejszych przejazdów Bushy’ego. To prawda, że ​​zawody składają się z wyzwań takich jak tylko płomienne uściski i tylko kopnięcia, które trudno pokonać ze względu na samą trudność. Pocieszające jest to, że walka wręcz z użyciem łuku konnego faktycznie zadaje przyzwoite obrażenia, zakładając, że potrafisz połączyć ataki, co jest wprawdzie hojnym założeniem. Podobnie, chociaż Krzaczasty nie może się turlać, może uciec bardzo szybko na plecach Torrenta, umożliwiając dość zdegenerowaną taktykę „uderz i uciekaj”, a w niektórych przypadkach dezorientując sztuczną inteligencję bossa. Na przykład jest w stanie przeważnie prześcignąć niesławny atak kombinowany Tańca Wodnego Malenii, co jest dość dużym problemem.

W sumie uporanie się z tym wyzwaniem zajęło Bushy’emu nieco ponad sześć godzin. Dla mnie jest to prawdopodobnie najjaśniejszy jak dotąd dowód na to, że gracze powoli doprowadzają się do szaleństwa w oczekiwaniu na Dodatek Elden Ring. Zawsze żałuję, że o to zapytałem, ale poważnie, co dalej? Granie przez całą grę w obrzydliwym trybie do góry nogami, wydaje się. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o modyfikacje, nie ma ograniczeń, ale z pewnością już prawie wyczerpaliśmy Elden Ring. Na szczęście nadchodzące DLC z pewnością wprowadzi do gry kilku nowych bossów, przedmiotów i obszarów, co powinno być oazą dla zmęczonych biegaczy.

Ostatnio słyszeliśmy, DLC Shadow of the Erdtree do Elden Ring jest „trochę odległe” ale „postępuje dobrze”.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar