Onime Marketing

Postacie Persona 4 – każdy członek Zespołu Śledczego

Postacie Persona 4 – każdy członek Zespołu Śledczego


Postacie Persona 4 – każdy członek Zespołu Śledczego

Teraz, gdy Persona 4 w końcu zmierza na Nintendo Switch, poznaj cały zespół dochodzeniowy i szukaj prawdy dzięki naszemu przewodnikowi po postaciach Persona 4

Wreszcie mamy potwierdzenie, że tytuły Persona zmierzają na Nintendo Switch, więc nadszedł czas, aby uczyć się z gangiem i dowiedzieć się wszystkiego o nich dzięki naszemu przewodnikowi po postaciach Persona 4. Podobnie jak w wielu grach RPG, jest mnóstwo ludzi, z którymi można się uporać, i jest to kolorowa grupa postaci o wielu różnych osobowościach i stylach.

Gdy ten gang uczniów szkół średnich zaczyna badać serię zabójstw w mieście Inaba, zaczynają się dziać dziwne rzeczy i ostatecznie znajdują się w dziwnym królestwie znanym jako Świat Telewizji, gdzie ich Persony uwalniają się. Te nadprzyrodzone Persony są przedłużeniem postaci, a co za tym idzie, wiele o nich osobiście reprezentują. Więc spójrz na nasze Persona 4 postacie przewodnik, aby naprawdę poznać załogę.

Choć może się wydawać, że Nintendo nie będzie miało zbyt wielu gier w drugiej połowie 2022 roku, zewnętrzni deweloperzy są pod ręką, aby upewnić się, że nie obejdziemy się bez. Po ostatnim Nintendo Direct Mini, mamy mnóstwo ekscytujących gier zmierzających na Nintendo Switch. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o niektórych z tych tytułów, wspieramy Cię zestawem pomocnych przewodników obejmujących takie tematy, jak Persona 5 Joker, Persona 5 Futaba, postacie Nier Automata i Nier Automata 9S.

Pozwól nam pomóc Ci odnaleźć prawdę dzięki naszemu przewodnikowi po każdej grywalnej postaci w Persona 4 Golden. Uważaj jednak, ponieważ może to być dziwny spoiler.

Persona 4 postacie

Postacie z Persony 4: bohater, znany nam Yu, z Persona 4 Golden spogląda w stronę widza

Yu Narukami

Główny bohater Persona 4 Golden i prawdopodobnie najlepsza postać w grze, jest powód, dla którego w żadnym momencie nie możesz zabrać Yu ze swojej drużyny. Yu, uczeń liceum mieszkający w mieście Inaba, jest centrum głównej fabuły i pozostaje niemy przez całą grę, poza walką. Po rozpoczęciu śledztwa w sprawie serii morderstw w Inabie, Yu zostaje wezwany do miejsca zwanego Aksamitną Komnatą i ma rok na rozwiązanie całej zagadki, w przeciwnym razie świat i Yu znajdą się w wielkim niebezpieczeństwie.

Yu kontroluje Personę o nazwie Izanagi, chociaż w pewnym momencie Yu staje się jedyną postacią, która może władać różnymi Personami. To czyni go najbardziej wszechstronnym bohaterem w drużynie i fantastycznym wszechstronnym zawodnikiem. Ostatecznie Persona Yu ewoluuje w Izanagi-no-Okami, znacznie silniejszą istotę, która pomaga graczom w walce z poważnymi wrogami, którzy czekają na ciebie w dalszej części gry.

Yosuke Hanamura

Nastolatek, który przeprowadza się do Inaby na krótko przed wydarzeniami z gry, Yosuke jest blisko jednej z pierwszych zamordowanych osób, więc łączy siły z Yu i Teddiem, aby dokładnie zbadać, kto lub co atakuje tych młodych uczniów. Razem Yosuke i inni ostatecznie badają królestwo znane jako Świat Telewizji, prowadząc grupę do odkrycia i wykorzystania swoich Person.

Po przeprowadzce z dużego miasta Yosuke nie znosi życia w Inabie i często nosi dodatki i modne ubrania, aby przypomnieć sobie o swoim poprzednim życiu. Jego Persona nazywa się Jiraiya, wysoka istota w białym ubraniu, która ma uszy przypominające Myszkę Miki. Jeśli chodzi o walkę, sam Yosuke włada dwoma mieczami różnych typów i chociaż często jest używany jako komiczna ulga, jest potężnym wojownikiem i istotną częścią zespołu.

Yukiko Amagi

Piękna i dość popularna uczennica liceum, Yukiko jest dziewczyną, na której barkach spoczywa wiele obowiązków, co wynika z oczekiwań rodziny, ponieważ są to zamożni właściciele firm, którzy chcą, aby Yukiko pewnego dnia przejęła ją. Mimo to (a może właśnie dlatego) lubi się bawić i znana jest z robienia kawałów i wybuchania śmiechem. Yukiko udaje się do świata telewizji, jak wiele innych, i tutaj jej cień odbija się echem jej zmartwień, że jej rodzina decyduje o jej życiu za nią.

Persona Yukiko, Konohana Sakuya, to wysoki humanoid o żółtych oczach, które przypominają niemal ptasią postać całkowicie pokrytą piórami z liści sakury. Podobnie jak wielu innych, Yukiko dołącza do załogi po tym, jak próbuje dotrzeć do sedna morderstw, które dotknęły miasto. Chce też pewnego dnia uciec z miasta Inaba i losu, jakiego pragnie dla niej jej rodzina.

Chie Satonaka

Najlepsza przyjaciółka Yukiko, Chie Satonaka, jest nieco bardziej hałaśliwa niż jej przyjaciółka i uwielbia sztuki walki. Jest niesamowicie optymistyczna, chociaż żywi pewną zazdrość w stosunku do Yukiko, ponieważ Chie chce być równie kobieca jak jej koleżanka. Chie nosi uderzający żółto-zielony strój do sztuk walki, przypominający podobne rzeczy noszone przez artystów sztuk walki, takich jak Bruce Lee. Jest również bardzo silna po całym treningu, a nawet wykorzystuje swoje charakterystyczne ruchy Kung Fu jako część swojego stylu walki.
Persona Chie nazywa się Tomoe Gozen, wysoka i uderzająca istota, która bardzo przypomina Chie z kobiecą sylwetką i żółtym strojem do sztuk walki. Tomoe jest wyposażona w naginatę, której używa wraz z serią kopnięć, by atakować przeciwników.

Naoto Shirogane

Młoda detektyw, która przeprowadza się do Inaby, aby pomóc w śledztwie w sprawie morderstw, Naoto często przedstawia się w dość męski sposób, aby zdobyć więcej szacunku ze strony swoich męskich rówieśników. Jednak po odkryciu zagrożenia dla Inaby, Naoko używa siebie jako przynęty i zostaje wciągnięta do świata telewizyjnego tylko po to, by stawić czoła własnemu cieniowi. W tym przypadku jej cień reprezentuje jej frustrację z powodu niesprawiedliwego traktowania, jakie otrzymuje ze strony kolegów i nieustanne obawy, że będą ją lekceważyć lub zwolnić, gdy tylko nadarzy się okazja.

Persona Naoto nazywa się Sukuna-Hikona i jest wysokim niebieskim humanoidem, który nosi strój bardzo podobny do munduru policyjnego Naoto. Sakuna ma również wyrostki przypominające motyle na głowie i świecące żółte oczy. W walce dzierży nawet miecz laserowy, być może ukłon w stronę policyjnych pałek.

Kanji Tatsumi

Hałaśliwy i często buntowniczy nastolatek, Kanji jest przez wielu postrzegany jako wichrzyciel. Krążą nawet pogłoski, że jest powiązany z lokalnym gangiem motocyklowym w Inabie. Ta brawura kryje jednak nieco wrażliwą stronę, ponieważ kanji często jest sfrustrowany, że nie może pokazać bardziej kobiecych stron siebie. Co więcej, on też absolutnie nie interesuje się dziewczynami. To prawie tak, jakby zamiast tego był na nich zły.

Po tym, jak padł ofiarą dziwnych wydarzeń w mieście i został wysłany do świata telewizji, Kanji musi zmierzyć się ze swoją niepewnością i zaakceptować, że jego delikatniejsza strona jest nadal ważna. Jego Persona, znana jako Take-Mikazuchi, jest gigantycznym robotem o konstrukcji szkieletu. Dzierży broń w kształcie błyskawicy, taką jak lanca, i wycina imponującą postać, która przywodzi na myśl obraz samego siebie, który Kanji stworzył, aby odstraszyć ludzi.

Miś

Gdy gracze wkraczają do tajemniczego królestwa znanego jako Świat TV, spotykają Teddiego, który jest dziwną hybrydą niedźwiedzia i klauna. Teddie również chce dotrzeć do sedna morderstw, więc zgadza się połączyć siły z Yu, Yosuke i resztą Zespołu Śledczego, aby powstrzymać zło najeżdżające miasto. Teddie może dać wgląd zarówno w świat telewizji, jak i zamieszkujące go cienie. Teddie tworzy również wiele kalamburów opartych na własnym imieniu, co było bardzo trudne dla zespołu tłumaczy Atlus, kiedy musieli tworzyć podobne dowcipy w języku angielskim.

To wszystko na dzisiaj, ale w przyszłej aktualizacji dodamy więcej postaci. Wiemy, że w przeciwnym razie fani Rise będą się denerwować.
Mamy to, każdy główny bohater Persona 4 Golden! Mamy nadzieję, że dzięki temu przygotujesz się na wielką przygodę, a kiedy dowiemy się więcej o dacie premiery Persona 4 Switch, zaktualizujemy naszą historię. Na razie sprawdź nasz przewodnik po postaciach Persona 5 i poznaj załogę, którą spotkasz jeszcze w tym roku.

Exit mobile version