Onime Marketing

Posłuchaj już teraz podglądu ścieżki dźwiękowej do The Outlast Trials i ogłoszono szczegóły wydania na winylu

Posłuchaj już teraz podglądu ścieżki dźwiękowej do The Outlast Trials i ogłoszono szczegóły wydania na winylu

The Outlast Trials wystartowało w ramach wczesnego dostępu na PC na początku tego roku i graczom bardzo się podobało, a ponad 27 000 recenzji na Steamie zaliczono do kategorii „Bardzo pozytywne”. Jeśli samo granie w grę nie wystarczy, już od tego tygodnia możesz wkrótce posłuchać ścieżki dźwiękowej gry w serwisach streamingowych, takich jak Spotify, Apple Music i innych.

Mówiąc dokładniej, ścieżka dźwiękowa z The Outlast Trials będzie dostępna do transmisji strumieniowej 25 października, w samą porę na Halloween. Ponadto, we współpracy z Laced Records, deweloper Red Barrels odsunął kurtynę w sprawie limitowanej edycji winylowej zawierającej muzykę z gry. Więcej szczegółów na ten temat znajduje się poniżej, ale w międzyczasie Informator gier może udostępnić wyłącznie próbkę podglądu The Outlast Trials, której możesz teraz posłuchać:

Od 25 października zamówienia w przedsprzedaży będą realizowane o godz Sznurowane rekordy za limitowaną edycję podwójnego winylu LP „Bloodshed Red” The Outlast Trials. Edycja standardowa zawiera tradycyjne czarne płyty LP i będzie dostępna u zewnętrznych sprzedawców detalicznych. Wytwórnie Red Barrels i Laced Records twierdzą, że cała ścieżka dźwiękowa składająca się z 35 utworów została „zmasterowana specjalnie na potrzeby wydania winylowego i zostanie wytłoczona na ciężkich płytach LP”. Wszystkie wydania winylowe są dostarczane w drukowanych wewnętrznych okładkach wraz z wkładką z notatkami, a winyl znajduje się w „zewnętrznej okładce z szerokim grzbietem z grafiką autorstwa zespołu Red Barrels”.

Oto wygląd limitowanej edycji winylowej The Outlast Trials, wydanej przez Laced Records:

Ścieżka dźwiękowa do gry Outlast Trials została stworzona przez Toma Saltę, kompozytora Deathloop, PUBG i Halo. Red Barrels twierdzi, że do stworzenia ścieżki dźwiękowej gry Salta wykorzystał kompozycje orkiestrowe wraz z ciemnymi, organicznymi i syntetycznymi teksturami.

„Włączenie przez Saltę niepokojącej muzyki diegetycznej – obejmującej niesamowite pastisze stylów z połowy stulecia – tworzy niepokojący kontrast, który pogłębia ogólne wrażenia związane z partyturą” – czytamy w komunikacie prasowym. „Ścieżka dźwiękowa gry Outlast Trials to mrożąca krew w żyłach podróż przez samą esencję strachu i rozpaczy”.

Salta mówi, że zapisanie się do The Outlast Trials oznaczało kolejny punkt na jego liście życzeń: stworzenie horroru.

„Od ósmego roku życia fascynowały mnie straszne rzeczy. Budowałem nawiedzone domy z krzeseł i koców, po których mogli się czołgać moi rodzice” – mówi. „Ta miłość przetrwała do moich dorosłych lat, kiedy w każde Halloween budowałem dla wszystkich moich przyjaciół nawiedzony dom, wraz z rekwizytami, światłami i oczywiście muzyczną ścieżką dźwiękową.

„Moim celem przy tworzeniu ścieżki dźwiękowej do The Outlast Trials było użycie języka muzycznego, aby zanurzyć ludzi w koszmarnym wymiarze emocjonalnym, wspierając wszystkie makabryczne doświadczenia, jakich doświadczą gracze. Dzięki niesamowitej wizji, wskazówkom i zachętom Francisa Brusa, Udało mi się uwolnić i przełamać wszelkie bariery, szukając sposobów na stworzenie charakterystycznego motywu i muzycznego gobelinu, który będzie prześladował graczy przez lata.”

Dyrektor dźwięku w Outlast Trials, Francis Brus, twierdzi, że ścieżka dźwiękowa Salty stała się integralną i niezapomnianą częścią horroru w grze. Mówi, że zapewnia „doznania dźwiękowe, które wzmagają każdą emocję, od napięcia wywołującego mrowienie w kręgosłupie po napięcie, które bije serce”.

Przedsmak tej ścieżki dźwiękowej można usłyszeć w powyższym filmie przed pełną premierą ścieżki dźwiękowej w najbliższą środę, 25 października. A jeśli interesuje Cię wydanie winylowe, jest ono już dostępne w przedsprzedaży.

The Outlast Trials dostępne jest na PC w ramach wczesnego dostępu. Jest to trzecia część serii Outlast studia Red Barrels i stanowi prequel do dwóch pierwszych gier, których akcja rozgrywa się w czasach zimnej wojny. Więcej informacji znajdziesz w artykule Informator gier Przetrwaj recenzję, a następnie przeczytaj Informator gier recenzja Outlasta II.


Czy grałeś w The Outlast Trials? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Exit mobile version