Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Portal końcowy Minecrafta

/
/
/
80 Views


Portal końcowy Minecrafta

Chcesz dokończyć niekończącą się historię, jaką jest Minecraft? Odkryj smoczą dziurę z naszym przewodnikiem po portalu końcowym Minecrafta

Może się wydawać, że możesz grać w Minecrafta na zawsze, nie kończąc go, ale dzięki temu przewodnikowi po portalu końcowym Minecrafta wyjaśnimy, w jaki sposób możesz odblokować jeden z końcowych obszarów gry i walczyć z przerażającym Smokiem Endera. Będziesz potrzebować poważnych zasobów do tego portalu, więc zaopatrz się.

W tym przewodniku omówimy, jak zbudować Portal końcowy Minecrafta ale wkrótce wróć do naszego przewodnika po Minecraft Ender Dragon. Dotarcie do końca to jedno, ale będziesz potrzebować stosu broni i pewnych umiejętności, aby faktycznie pokonać wielką bestię. Podczas gdy szef to jedno, nawet zdobycie zasobów do zbudowania portalu jest sporym obowiązkiem, więc nie martwcie się budowniczymi, jesteśmy tutaj, aby pomóc.

Aby uzyskać jeszcze bardziej skrupulatnie opracowane przewodniki po grze Minecraft, codziennie miej oczy szeroko otwarte na Pocket Tactics. Omówiliśmy przewodniki po najlepszych grach Minecraft, diamentach Minecraft, najlepszych modach Minecraft Bedrock i najlepszych grach, takich jak Minecraft na Switch i urządzeniach mobilnych.

Oto nasz przewodnik po portalu końcowym Minecrafta

Czym jest portal końcowy Minecrafta?

Endportal Minecraft: obraz przedstawia serię bloków utworzonych w celu stworzenia portalu do innego świata

Portal końcowy Minecrafta pozwala uzyskać dostęp do The End i Ender Dragon. W przetrwaniu jest to przypadek odnalezienia Twierdzy i jej aktywacji. Następnie w trybie kreatywnym tworzysz portal końcowy z bardzo konkretnych materiałów.

Jak znaleźć portal końcowy Minecrafta w przetrwaniu?

Portal końcowy Minecrafta znajduje się w obszarze zwanym Twierdzą, a znalezienie go jest znacznie łatwiejsze, jeśli stworzysz kilka oczu Endera. Te przedmioty są niezbędne do aktywacji portalu końcowego, ale także prowadzą do najbliższej twierdzy i portalu końcowego, gdy używasz ich w dziczy. Kiedy normalnie używasz Oka Endera, wylatuje w kierunku najbliższej twierdzy, prowadząc cię do końcowego portalu. Gdy już jest wystarczająco blisko, oko Endera zaczyna poruszać się w kierunku miejsca w ziemi. Wykop się, aby znaleźć Twierdzę, a gdzieś tutaj jest portal.

Aby wytworzyć oko Endera, potrzebujesz dwóch przedmiotów, pereł Endera i płonącego proszku. Perły Endera są czasami znajdowane podczas zabijania Ender Men, które pojawiają się w nocy. To niewielka szansa, a upuszczają tylko jedną, więc musisz zdjąć całkiem sporo, ponieważ zalecamy zaopatrzenie się w oko Endera. Proch płomienny jest wytwarzany z prętów płonących, które są upuszczane przez wroga znanego jako Płomień w Fortecy Nether, którą można znaleźć w The Nether. Aby wytworzyć oko Endera, umieść płonący proszek na dolnym środkowym kwadracie stołu warsztatowego, a perłę endera na środkowym kwadracie. Bingo, zrobiłeś oko Endera.

Endportal Minecraft: obraz przedstawia serię bloków utworzonych w celu stworzenia portalu do innego świata

Jak aktywować portal końcowy Minecrafta?

Po znalezieniu portalu, uwalniając oko Endera, wystarczy umieścić dwanaście oczu Endera w dostępnych slotach. Istnieje niewielka szansa, że ​​jeden lub więcej slotów może już mieć włożone oko Endera, ale szansa jest bardzo mała. Najlepiej jest zabrać ze sobą więcej niż wystarczająco dużo oka Enderów, zarówno po to, aby wprowadzić je do portalu, jak i poprowadzić Cię do niego. Po znalezieniu go i umieszczeniu wszystkich dwunastu oczu Enderów otworzy się portal do The End.

Endportal Minecraft: obraz przedstawia serię bloków utworzonych w celu stworzenia portalu do innego świata

Jak zbudować portal końcowy Minecrafta?

W trybie kreatywnym Minecraft możliwe jest zbudowanie całego portalu końcowego od podstaw, ale może to być bardzo delikatne i nie udać się z powodu wielu drobnych problemów. W przypadku tego procesu zalecamy obejrzenie tego szczegółowego filmu od użytkownika EKGaming, aby się z nim uporać.

Miniatura YouTube

To wszystko, co musisz wiedzieć, aby znaleźć i zbudować swój własny portal końcowy Minecraft, miłego polowania! Będziesz go potrzebować, aby pokonać przerażającego Smoka Endera. Jeśli chcesz otworzyć portal zapewniający jeszcze więcej wspaniałych wrażeń w grach, sprawdź naszą listę najlepszych gier na Switcha i wejdź w nowe wrażenia już dziś.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar