Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Portal: data premiery i zwiastun kolekcji Companion

/
/
/
314 Views

Portal: data premiery i zwiastun kolekcji Companion

Kultowa platformówka logiczna Valve otrzyma w tym roku kompendium Nintendo Switch

W tym roku kultowy Portal i Portal 2 firmy Valve trafią na Nintendo Switch wraz z Portal: Companion Collection. To kompendium ekscentrycznych gier logicznych, oferujące zarówno lokalny, jak i internetowy tryb wieloosobowy w sequelu, jest pierwszą okazją, aby ponownie przeżyć zabawną narrację i wciągającą rozgrywkę w każdym z tytułów na konsoli Nintendo. Tylko nie pytaj o ciasto.

Nie ma jeszcze dokładnej daty premiery Portal: Companion Collection na Nintendo Switch, więc może zostać wydane w dowolnym momencie od teraz do końca roku. Mamy jednak nadzieję, że nadejdzie to raczej prędzej niż później, ponieważ nie możemy się doczekać, aż nasze mózgi znów się rozpłyną w tej skomplikowanej platformówce z łamigłówkami obok naszych ukochanych kostek towarzyszących.

Nie wiemy, co to oznacza dla przyszłości serii Portal, jeśli taka istnieje, ale cieszymy się, że możemy jeszcze kilka razy zmierzyć się z GLaDOS i Wheatleyem, czekając, aby się dowiedzieć. Upewnij się, że dodałeś tę stronę do zakładek i nie przestawaj sprawdzać, aby dowiedzieć się więcej, ponieważ czekamy na premierę Portal: Companion Cube.

Czy jest przyczepa Portal Switch?

Sprawdźcie zwiastun zapowiedzi Switcha poniżej.

Miniatura YouTube

Jaka jest data premiery Portal Switch?

Już tu jest! Portal jest już dostępny na Nintendo Switch.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar