Onime Marketing

Poppy Zabawa dla mamusi Długie nogi

Poppy Zabawa dla mamusi Długie nogi


Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o Mommy Long Legs Poppy Playtime, trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ zagłębiamy się w jej rolę w grze, osobowość i nie tylko

Wielki i chudy pająk zszedł korytarzem, ukradł twoją lalkę i przestraszył cię jak nigdy dotąd. Poppy Playtime’s Mommy Long Legs nie jest swędząca ani drobniutka i z pewnością chcielibyśmy ją zmyć odrobiną wody. W tym przewodniku zagłębiamy się w to, kim ona jest, jaką rolę odgrywa w historii i rzucamy okiem na jej osobowość.

Wielki i chudy pająk zszedł korytarzem, ukradł twoją lalkę i przestraszył cię jak nigdy dotąd. Poppy Playtime’s Mommy Long Legs nie jest swędząca ani drobniutka i z pewnością chcielibyśmy ją zmyć odrobiną wody. W tym przewodniku zagłębiamy się w to, kim ona jest, jaką rolę odgrywa w historii i rzucamy okiem na jej osobowość.

Zalecamy również przeczytanie naszego przewodnika Poppy Playtime Rozdział 2, jeśli chcesz przetrwać różne spotkania z nikczemnym pająkiem spaghetti. Pamiętaj, że musisz pokonać Huggy Wuggy z Poppy Playtime w rozdziale 1 Poppy Playtime i kto wie, jakie inne przerażające postacie z Poppy Playtime (takie jak Poppy Playtime Boogie Bot, Boxy Boo z Poppy Playtime, Poppy Playtime PJ Pug-a-Pillar i Poppy Playtime Candy Cat) czekają na Ciebie w przyszłych częściach. Po tym wszystkim możesz wiedzieć, jaka jest klasyfikacja wiekowa Poppy Playtime.

W każdym razie, na wszystko, o czym musisz wiedzieć Poppy Playtime’s Mommy Long Legs.

Kim jest długonoga mamusia Poppy Playtime?

Mommy Long Legs jest głównym antagonistą Poppy Playtime Rozdział 2. Twoje pierwsze wrażenie na jej temat może być takie, że nie jest taką troskliwą matczyną postacią, jaką powinna być, kiedy kradnie twoją lalkę (Poppy Playtime’s Poppy) i zmusza cię do wzięcia udziału w grach, które mogą zabić cię. Właściwie, jak teraz o tym myślę, mama odebrała mi gry i kazała wychodzić na dwór, a dla mnie to było piekło, więc może Mama Długich Nogów jednak sobie z tym radzi.

Podobnie jak inne zabawki w fabryce Playtime Co, Mommy Long Legs jest poddawana haniebnym eksperymentom i można śmiało powiedzieć, że chowa urazę. Nie ma to jak wzgardzona kobieta, prawda?

Jaka jest rola Poppy Playtime Mommy Long Legs w historii?

Jako główny antagonista Rozdziału 2, Mommy Long Legs ma tylko jeden cel: uczynić twoje życie nieszczęśliwym i krótkim. Te gry, w których chce, żebyś wziął udział, nie są zabawne i na pewno mają cię zabić. Bierze Poppy na początku rozdziału i wtedy rozpętuje się piekło, ponieważ musisz uruchomić pociąg w pokoju gier, aby się wydostać i możesz to zrobić tylko za pomocą kodu pociągu i niespodzianki, niespodzianki, pani spaghetti wie, co to jest.

Po pomyślnym ukończeniu dwóch pierwszych gier otrzymasz dwie części kodu pociągu. Trzecia gra jest absolutnie przeznaczona do zabicia cię, kiedy to nie działa i znajdujesz sposób na ucieczkę, Mommy Long Legs trochę traci fabułę i upiera się, że jesteś oszustem. Wszyscy znamy bolesnego przegranego, a ona jest najbardziej bolesna z nich wszystkich. Oczywiście prowadzi to do zabawy w kotka i myszkę, ponieważ ona ze wszystkich sił stara się cię złapać i zabić.

Osobowość Poppy Playtime Mommy Long Legs

Mommy Long Legs ma instynkt macierzyński i jest miła i opiekuńcza w stosunku do dzieci, do tego stopnia, że ​​personel Playtime Co czułby się bardziej komfortowo z dziećmi w pobliżu, ponieważ zabawka jest mniej podatna na ataki i wrogość w obecności dzieci. Jednak nie popełnij błędu, jest okrutna, mściwa, wściekła i brutalna, i chociaż Mommy Long Legs chroniła swoje inne zabawki, obecnie nie jest ponad zabijaniem ich.

Świadectwem tego są mini Wuggys i Bunzo Bunny, ponieważ zabija ich za to, że cię nie zabili. Właściwie to jest okropne. Chociaż próbują cię zabić, trudno nie czuć się trochę źle, gdy słyszysz ich krzyki kilka minut po wyjściu z pokoju, a jeśli wrócisz, zobaczysz ich martwe ciała w sieci Mommy Long Legs. Z tego wynika, że ​​nie toleruje niepowodzeń. Jaka natrętna mama.

Występy Poppy Playtime Mommy Long Legs

Jak dotąd Mommy Long Legs jest tylko w 2 rozdziale Poppy Playtime, a biorąc pod uwagę jej koniec, jest mało prawdopodobne, że pojawi się ponownie. Jednak pazur odciąga jej martwe ciało, więc być może jej zwłoki mają się pojawić, gdy w końcu pojawi się tajemniczy prototyp. Kto wie, może nawet pojawi się w filmie Poppy Playtime.

Masz wszystko, co musisz wiedzieć o Długich nogach Poppy Playtime Mommy. Aby utrzymać przerażające czasy, możesz sprawdzić naszą listę najlepszych mobilnych horrorów, a także nasze przewodniki po postaciach z FNAF, filmie FNAF, Poppy Playtime Boogie Bot, FNAF Foxy, FNAF Vanessa i FNAF Chica. Lub, jeśli szukasz potencjału w piekielnej dziurze, jaką jest fabryka Playtime Co, nasz przewodnik Poppy Playtime Kissy Missy jest miejscem, w którym możesz się znaleźć.

Exit mobile version