Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Pomimo zakończenia Marvel’s Spider-Man 2, aktor głosowy Petera Parkera uważa, że ​​nie widzieliśmy ostatniej jego postaci

/
/
/
42 Views

Aktor grający Petera Parkera Marvel’s Spider-Man 2 zastanawiał się nad zakończeniem gry, drażniąc się, że nie sądzi, że widzieliśmy ostatnią postać jego postaci.

W wywiadzie z RóżnorodnośćYuri Lowenthal, który grał Petera Parkera we wszystkich grach Spider-Man studia Insomniac, opowiedział o swoich doświadczeniach w pracy nad kontynuacją, a także o jej zakończeniu – co sugeruje, że Miles Morales jest teraz głównym Spider-Manem w Insomniac.

„Ostatnio pojawiły się komentarze, z których wynikało, że Peter odszedł, a Miles wszedł” – wyjaśnia aktor. „Chociaż myślę, że Peter bardzo chciałby wierzyć, że może po prostu to wyłączyć, nie być już Spider-Manem i prowadzić zupełnie normalne życie, nie sądzę, że teraz to się stanie”.

Następnie Lowenthal dodaje, że „nie przeczytał jeszcze scenariusza” potencjalnego Marvel’s Spider-Man 3: „[Insomniac’s] prawdopodobnie nadal nad tym pracuje. Ale nie sądzę, że to będzie ostatnie spotkanie z Peterem. Myślę, że to fajne miejsce, żeby to zostawić. To dla niego fajna zmiana.”

Aby tego uniknąć, należy pominąć ten akapit Spoilery z Marvel’s Spider-Man 2 ale aktor ma tu na myśli końcową scenę, w której Peter przekazuje Milesowi władzę nad Spider-Manem. Ta część pozostaje trochę otwarta, ponieważ Peter cofa się o krok, ale zawsze istnieje szansa, że ​​Peter znów będzie mógł wcielić się w Spideya.

Opowiadając o tej scenie, Lowenthal dodaje: „Myślę, że ufa Milesowi w 100%. Miles naprawdę się poprawił i pomyślał: «Och, może uda mi się trochę odpocząć». I ja zrobił wyjedź na wakacje do Symkarii podczas gry Miles. Niewiele wakacji, ale przynajmniej MJ nauczył się jeździć na motocyklu, co jest niesamowite.”

Aktor ujawnił, że przed premierą Marvel’s Spider-Man 2 chce grać Petera Parkera „na zawsze” to znaczy, jeśli Insomniac mu na to pozwoli. Nie mamy jeszcze oficjalnego potwierdzenia, czy prace nad Marvel’s Spider-Man 3 są jeszcze w fazie produkcji, ale wiemy, że nadchodzące dzieło studia Wolverine Marvela gra będzie rozgrywać się w tym samym uniwersum, co gry Spider-Man i że Gra będąca spin-offem Venoma może być w fazie rozwoju.

Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć Marvel’s Spider-Man 2 Nowa gra+ z naszym przewodnikiem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar