Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Pokémon TCG: Rozdaje Pokemon GO – szybko, użyj szczęśliwej pieśni!

/
/
/
13 Views


Pokémon TCG: Rozdaje Pokemon GO – szybko, użyj szczęśliwej pieśni!

Trenerzy, od jakiegoś czasu łapiemy Pokémony na wolności, ponieważ w tym tygodniu mija sześć lat Pokémon GO i postanowiliśmy uczcić zderzak Pokémon TCG: Pokemon GO. Jeśli to przegapiłeś, najnowszy dodatek Pokémon TCG jest oparty na Pokémon GO, w tym kilka niesamowitych nowych kart z profesorem Willow, Mewtwo VSTAR i niesamowitym Melmetal VMAX, które z pewnością wstrząsną metą.

Więc co w tym jest? Pokémon TCG: gratisy Pokémon GO? Cóż, jeden szczęśliwy zwycięzca zdobędzie jedną kolekcję Pokémon TCG Pokémon GO – Alolan Exeggutor V, jedną Pokémon TCG Pokémon GO Poké Ball Tin i jedną Pokémon TCG Pokémon GO V Battle Deck – Mewtwo vs. Melmetal. To potężna sterta kart, ale zakręcisz ją, z pewnością doładujesz swoją talię kilkoma niesamowitymi dodatkami.

Jeśli kochasz Pokémon GO bardziej niż Brock uwielbia pączki z galaretką, koniecznie zajrzyj przez cały ten tydzień, aby uzyskać więcej świetnych relacji, takich jak pary Pokémon GO lub jak gra połączyła tak wielu fanów. Lub śledź sceny walki z naszymi przewodnikami po Pokémon GO Lugia, Pokémon GO Hoopa i Pokémon GO fairy Pokémon. Jeśli jednak szukasz kart, po prostu postępuj zgodnie z poniższymi informacjami, aby dowiedzieć się, jak wziąć udział w naszym konkursie Pokémon TCG: Pokémon GO już dziś!

Aby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy wypełnić poniższe pole. Należy pamiętać, że ten konkurs jest przeznaczony tylko dla czytelników z Wielkiej Brytanii i UE! Jeśli wejdziesz, zapoznaj się również z naszymi warunkami.

PT – Pokémon TCG: Pokémon GO Giveaway

Pamiętaj, że chociaż powiadomimy zwycięzców e-mailem w przyszłym tygodniu, nagrody zostaną wysłane, gdy przedmioty będą dostępne i może potrwać chwilę po wybraniu zwycięzcy. Ale jeśli po prostu nie możesz się doczekać, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych grach Switch i znajdź coś nowego do gry już dziś.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar