Onime Marketing

Pokémon Scarlet i Violet nowy Pokémon – woop woop!

Pokémon Scarlet i Violet nowy Pokémon – woop woop!


Pokémon Scarlet i Violet nowy Pokémon – woop woop!

Z każdym pokoleniem pojawia się szereg stworzeń i można śmiało powiedzieć, że nowe Pokémony Scarlet i Violet to prawdziwa uczta

Nie ma to jak nowa gra Pokémon. Seria istnieje od lat, a każde nowe pokolenie zwiększa liczbę dostępnych stworzeń, a Pokémon Scarlet i Violet kontynuują ten trend. Generacja dziewiąta ma kilka wspaniałych, uroczych, nowych potworów, z których każdy trener byłby dumny.

Dlatego zebraliśmy to razem Pokémon Scarlet i Violet nowe Pokémon przewodnika, dzięki czemu wiesz, kim są wszystkie świeże twarze. Niezależnie od tego, czy trzymają się ciebie, czy nie, to inna historia, w tym momencie jest ponad 900 Pokémonów i szczerze mówiąc, staramy się zapamiętać je wszystkie z pierwszego pokolenia, nie wspominając o tych, którzy za nim podążają.

Skoro tu jesteś, możesz bezpiecznie założyć, że jesteś fanem monów, w takim przypadku powinieneś sprawdzić nasze typy najlepszych gier Pokémon – oczywiście mamy rację w naszych wyborach i nie będziemy odpowiadać na pytania. Mamy również kilka przydatnych przewodników Arceus, takich jak Pokémon Legends: Arceus Eevee, Pokémon Legends: przedmioty ewolucji Arceus i Pokémon Legends: Arceus new Pokémon.

Pokémon Scarlet i Violet nowe Pokémon

Sprigatito z domu i drzew

Sprigatito

Pierwszym z nowych Pokémonów Scarlet and Violet jest Sprigatito, a ten uroczy kot jest starterem typu trawiastego. Po prostu spójrz na tą twarz. Spójrz na to. Jak ktoś mógł chcieć walczyć z tą słodką, małą, puszystą kulką? Możesz wygrywać bitwy tylko dlatego, że nikt nie chce skrzywdzić trawiastego kota.

Quaxly

Cóż, ten mały mon ma całkiem bajeczny kapelusz, jeśli tak mówimy – prawdziwa fashionistka. Ok, więc Quaxly jest starterem typu wodnego, ale staje się hybrydą w końcowej ewolucji. Z pewnością nie możemy się doczekać hybrydy latającej i wodnej.

Fuecoco

Dopełnieniem nowych przystawek jest Fuecoco i można śmiało powiedzieć, że jest to najbardziej uroczy krokodyl, który uświetnił grę Pokémon. Jak można się domyślić, Fuecoco jest rozrusznikiem typu ognistego, a biorąc pod uwagę, jak niesamowicie wyglądają Pokémon w końcowym etapie ognia, możemy sobie tylko wyobrazić, że jego trzecia forma będzie dość onieśmielająca.

Pawmi

Pawmi to mały gryzoń, który przypomina chomika z pucołowatymi policzkami. Jest używany przez twojego przyjaciela Nemonę i może mieć zdolność statycznego lub naturalnego leczenia.

Lechońk

Lechonk jest normalnym typem i jest sklasyfikowany jako Pokemon wieprzowy, a z brązowym futrem wokół nosa wygląda na to, że mógłby kopać w ziemi. Jest również używany przez twojego przyjaciela Nemonę i może mieć zdolność aromatyzowania lub obżarstwa.

Smolów

Smoliv jest odpowiednio małym oliwkowym Pokemonem. To podwójna trawa i normalne pisanie, a jej wysokość to zaledwie 0,3m. Posiada zdolność Early Bird i po raz kolejny jest jednym z pierwszych Pokemonów używanych przez twojego przyjaciela Nemonę. Kochamy Smoliv, ale chcesz wiedzieć, czy można je zjeść?

Fidough

Mały pokemon podobny do psa, który wydaje się być zrobiony z ciasta, Fidough (rozumiejcie… Fido, Fi-dough) jest wróżką i uroczy. Wiadomo, że gdy są podekscytowane, nadymają swoje ciała i mogą fermentować pobliskie rzeczy z drożdżami w oddechu, co czyni je bardzo przydatnymi do gotowania.

Cetitan

Cetytan, duży Pokemon typu lodowego, jest ozdobiony dużymi, potężnymi kolcami na całym ciele. Znany jako Pokemon wielorybów terra, buduje ogromne mięśnie, niosąc swoje ogromne ciało w surowym górskim środowisku Paldei.

Koraidon

Pudełko legendarne dla Pokemon Scarlet, Koraidon wygląda jak wąż i smok zmieszane z motocyklem. Wydaje się, że czerpie inspirację z wielu mitycznych stworzeń znanych jako latające węże, z piórami na głowie. Nie wiemy jeszcze, jaki będzie miał typ.

Miraidon

Pudełko legendarne dla Pokemon Violet, Miraidon jest obiektywnie lepsze niż każdy inny ogłoszony do tej pory Pokemon. Spójrz na to, to jest jak futurystyczny poduszkowiec, a wąż miał dziecko. Mówi się, że zarówno Koraidon, jak i Miraidon mają moce, które znacznie przewyższają moc innych Pokemonów, ale szczegóły na temat każdego z nich są nadal owiane tajemnicą.

formy paldejskie

Podobnie jak poprzednie pokolenia od czasów Pokémon Sun and Moon, region znany jako Pokémon Scarlet i Violet Paldea jest również gospodarzem regionalnych form Pokemona. Te Pokemony to te, które spotkaliśmy w poprzednich regionach, ale ewoluowały i przystosowały się do regionu Paldea, przybierając różne wyglądy, a w niektórych przypadkach zyskując nowe, unikalne ewolucje.

Paldean Wooper

Podwójna trucizna i typ gruntowy, Paldean Wooper żył pod wodą w regionie Paldea w czasach starożytnych. Chociaż są znacznie cięższe od zwykłego Woopera, chronią się strzelając trującym płynem.

Masz to wszystko, wszystkie nowe Pokémony Scarlet i Violet, o których wiemy. Pamiętaj, aby dodać tę stronę do zakładek, ponieważ dodamy więcej, gdy zostaną ogłoszone. Jeśli masz już dość patrzenia na mon, sprawdź naszą listę najlepszych gier RPG dla Switcha, aby zobaczyć, co jeszcze tam jest.

Exit mobile version