Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Pojedynek MCoC – czym są i jak rzucić komuś wyzwanie

/
/
/
228 Views


Pojedynek MCoC – czym są i jak rzucić komuś wyzwanie

Uratowanie wszechświata jest świetne i w ogóle, ale czasami masz ochotę kogoś uderzyć białą rękawiczką, a nasz przewodnik po pojedynku MCoC wyjaśnia, jak to zrobić

Marvel Contest of Champions jest pełen kultowych bohaterów i złoczyńców. Musisz mieć naprawdę pecha, żeby nie móc grać swoimi ulubionymi postaciami. Oczywiście każdy bohater i złoczyńca ma dostęp do unikalnych umiejętności, które czynią z nich siłę, z którą trzeba się liczyć, lub tak samo przydatną jak banan w strzelaninie – hej, ten ratowanie świata biznesu nie jest dla wszystkich.

Oczywiście, aby ocalić wszechświat, musisz zebrać zespół bohaterów, wyrównać ich i zmusić ich do pracy. Czasami jednak chcesz wywrzeć swoją dominację na innych graczach i właśnie tam Pojedynek MCoC pojawia się system, ponieważ pozwala wyzwać do walki innych przywoływaczy.

Aby zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo, konieczne jest zrozumienie systemu synergii MCoC, ponieważ brutalna siła może zaprowadzić Cię tylko tak daleko. Lub, jeśli chcesz wiedzieć, jacy bohaterowie z większym prawdopodobieństwem odniosą zwycięstwo, sprawdź naszą listę poziomów MCoC, a my sugerujemy, abyś to zrobił. Miło wiedzieć, kto może sprawić, że wymachujesz białą flagą kapitulacji, zanim jeszcze zaczniesz.

W każdym razie, oto wszystko, co musisz wiedzieć o systemie pojedynków MCoC.

Pojedynek MCoC - zbliżenie Venompoola z mieczami na plecach i językiem kołyszącym się na wietrze

Czym jest pojedynek MCoC?

Jak sama nazwa wskazuje, pojedynki MCoC to pojedynki jeden na jednego między wybranym przez ciebie bohaterem a najtrudniejszą postacią, jaką ma przeciwnik w swojej drużynie. Widzisz, to nie jest walka na żywo. Przeciwnie, masz do czynienia z wersją AI najlepszego bohatera przywoływacza, a jeśli zostaną wystarczająco ulepszone, może to stanowić wielkie wyzwanie.

Jak wyzwać przywoływacza na pojedynek MCoC?

Po pierwsze, aby móc brać udział w pojedynkach, musisz osiągnąć siódmy poziom, a następnie musisz mieć dostępny kredyt na pojedynki. Każda walka kosztuje jeden kredyt, ale w danym momencie możesz utrzymać maksymalnie pięć. Nie martw się, jeśli zabraknie, ponieważ z czasem regenerują się automatycznie.

Jeśli chcesz wziąć udział w pojedynku MCoC z innym przywoływaczem, możesz to zrobić, wykonując następujące kroki:

  • Przejdź do ekranu głównego
  • Kliknij ikonę trzech osób w lewym dolnym rogu ekranu
  • Dotknij społeczności
  • Szukaj użytkowników
  • Wpisz imię przywoływacza, którego chcesz rzucić wyzwanie
  • Uderz w ich awatar
  • Wybierz pojedynek
  • Wybierz swojego mistrza i idź na wojnę!

Masz to wszystko, co musisz wiedzieć o systemie pojedynków MCoC. Ponieważ nie ma dni wolnych, jeśli chodzi o bycie bohaterem, najlepiej przebij się przez naszą listę gier Marvela, aby zobaczyć, kto jeszcze potrzebuje pomocy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar