Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Pojawiają się nowe szczegóły na temat ponownego uruchomienia Suits – które brzmi zupełnie inaczej niż oryginalny serial

/
/
/
41 Views

Dobre wieści dla fanów „W garniturach” – ujawniono więcej szczegółów na temat przewidywanego spin-offu z siedzibą w Kalifornii, co potwierdza, że ​​serial będzie podążać za młodą absolwentką prawa na Harvardzie, co będzie przypominać postać z poprzedniego oryginału.

Jak donosi dziennikarz Matthew Belloni za pośrednictwem swojego serwisu Biuletyn Puckikolejny projekt z serii Suits nosi obecnie tytuł Suits: Los Angeles i będzie skupiał się na grupie nowych postaci pracujących w firmie rozrywkowej w Los Angeles

Oprócz tego Belloni podzieliła się także opisem głównej bohaterki o imieniu Erica, który brzmi: „30-latka, czarnoskóra, mieszkanka SoCal i absolwentka prawa na Harvardzie. Walczy o stanowisko szefowej ds. rozrywki. Świetnie radzi sobie z zamykaniem klientów, ale gdzie indziej ma problemy. Mądrzejszy niż wszyscy.”

Od tego czasu pojawienie się Eriki wywołało porównania z główną bohaterką oryginalnego serialu, Rachel Zane, graną przez Meghan Markle, która zaczęła w pierwszym sezonie jako młoda, ale niezwykle utalentowana asystentka prawna, a później awansowała na partnera.

W dalszej części biuletynu Belloni wyjawił, że Suits: Los Angeles podążą podobną ścieżką, jak pokazuje spin-off CSI, w tym sensie, że akcja rozgrywa się w tym samym świecie, co oryginalna seria, ale podąża za zupełnie innymi postaciami w nowym miejscu. Sugeruje to, że nasze ulubione postacie z „W garniturach” mogą nie pojawić się pomimo gwiazdki Patrick J. Adams wykazuje zainteresowanie powrotem.

Chociaż spin-off był ogłoszony pod koniec ubiegłego rokuna razie niewiele wiadomo na temat fabuły, daty premiery ani listy obsady Suits: Los Angeles, poza faktem, że serial jest tworzony przez Aarona Korsha, należącego do Suits.

„Suits” można już w całości oglądać w serwisach Netflix i Peacock. Aby uzyskać więcej, sprawdź naszą listę nadchodzące programy telewizyjne wyrusz w drogę w roku 2024 i później, lub zobacz najlepsze programy Netflix, które możesz dodać do swojej kolejki przesyłania strumieniowego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar