Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Poganie Baldur’s Gate 3 debatują nad jednym „najgorszym” wyborem w grze, a niektóre z nich są naprawdę obrzydliwe

/
/
/
29 Views

Było mnóstwo dyskusji na temat zakresu wyboru w Baldur’s Gate 3 i wiele więcej na temat siły „złej” rozgrywki w grze. Jednak nawet po spędzeniu setek godzin w grze nie byłem gotowy na to, co się wydarzyło, gdy gracze zaczęli debatować nad „najgorszymi” decyzjami w grze.

Artykuł zawiera spoilery z gry Baldur’s Gate 3.

W poście na Reddicie jeden z graczy podkreślił swój wybór, sugerując, że oddanie Aylin Lorroakanowi w trzecim akcie jest o wiele gorsze niż pozwolenie Shadowheartowi na zabicie jej w Rękawicy Shar: „wyzwalasz ją, ponownie łączysz z Isobel, tylko po to, by rozerwać to wszystko i wsadzić ją z powrotem do klatki. I po co to wszystko? Trochę monet?

Z pewnością jest to wybór wątpliwy pod względem moralnym, ale gracze Dark Urge nie musieli długo czekać. Dwóch graczy opowiedziało, do jakich nonsensów można dojść, jeśli oprzesz się pokusie, przeciągając Jaheirę na swoją stronę, zanim brutalnie zdradzisz ją (i najprawdopodobniej także Minsca) w świątyni Bhaala.

Najbardziej zły wybór w grze? z r/BaldursGate3

Alternatywnie jest też mnóstwo shenaniganów Shadowheart, którymi można się zająć. Możesz zdradzić Ulubioną Księżniczkę Boga Vicinii w Domu Straty, rezygnując z postaci, z którą prawdopodobnie spędziłeś dziesiątki godzin na przygodach, aby oddać ją w zasadzie za nic. Alternatywnie możesz pomóc jej uratować rodziców, a następnie ich wytępić. W tym momencie zaczynamy wkraczać na terytorium „bezsensownego zła”, ponieważ chociaż Larian oczywiście przygotował przerywnik filmowy przedstawiający tę zdradę, tak naprawdę taka bezduszność nie przynosi korzyści historii.

Uderza mnie to, że wśród tych wszystkich nieco przerażających zgłębień psychiki Lariana kilku graczy szczerze żałuje podjętych decyzji. Świadczy to o tym, że niektóre z tych wyborów są tak bolesne, że wielu graczy mówi o natychmiastowym ich wycofaniu. I choć jest to niepokojąca rzecz, którą należy sobie uświadomić przed moim własnym biegiem Dark Urge, jest to znak, jak głęboka jest ta przygoda.

Gdzie indziej, Gracze Baldur’s Gate 3 dzielą się najrzadszymi i najlepiej ukrytymi magicznymi przedmiotami w grze.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar