Onime Marketing

Pobieranie Candy Crush – Switch, Android i iOS

Pobieranie Candy Crush – Switch, Android i iOS

Pobieranie Candy Crush – Switch, Android i iOS

Masz słodycz dla łamigłówek? Oto jak pobrać Candy Crush dla pełnej gamy gier na Switcha, Androida i iOS

Chcesz pobrać i zagrać w Candy Crush Saga? Niezwykle udana darmowa gra logiczna typu „dopasuj trzy” firmy King podbiła świat szturmem, gdy pojawiła się na Facebooku w 2012 roku, a wkrótce potem pojawiła się na urządzeniach mobilnych i komputerach PC. Tak więc, niezależnie od tego, czy jeszcze tego nie zrobiłeś, czy może chcesz go ponownie pobrać, oto jak.

Mówiąc najprościej, aby „zmiażdżyć cukierka”, musisz dokonać odpowiednich zamian, aby dopasować trzy lub więcej tego samego koloru i zetrzeć je z planszy. Słodka, słodka łamigłówka z ponad 10 tysiącami dostępnych obecnie poziomów różni się poziomem trudności i pozwala graczom przechodzić przez kolejne etapy, wspinając się w górę tabeli liderów. Ale jak wykonujesz a Pobierz Candy Crush?

Od tego czasu King wydał trzy powiązane tytuły, a także całą wyprawę do innych alternatywnych światów Saga, wprowadzając Bubble Witch, Pet Rescue, Farm Heroes i wiele innych. Na szczęście zebraliśmy wszystko, co musisz wiedzieć o pobieraniu tych gier na Switcha, iOS i Androida. A jeśli chcesz rzucić się w inne gry, mamy przewodniki po najlepszych grach na Androida, najlepszych grach na iPhone’a i najlepszych grach Switch, które możesz przeglądać w wolnym czasie. Na razie zmiażdżmy trochę cukierków.

Jak mogę pobrać Candy Crush na Switch?

Niestety, Candy Crush nie jest obecnie dostępny na Nintendo Switch i nie wygląda na to, by planowano go przenieść. Na szczęście istnieje wiele alternatywnych tytułów puzzli, w które można grać na Switchu, które można odkryć w naszych najlepszych grach, takich jak przewodnik Candy Crush.

gry” width=”900″ height=”506″ src=”https://www.pockettactics.com/wp-content/uploads/2022/07/candy-crush-download-2-900×506.jpg” >

Jak pobrać Candy Crush na iOS i Androida?

Oryginalna saga Candy Crush jest dostępna na iOS i Androida od 2012 roku i jest dostępna do pobrania za darmo z obu stron Sklep z aplikacjami oraz Google Play z nowymi aktualizacjami wciąż publikowanymi co tydzień. Dostępnych jest wiele zakupów w aplikacji, ale jeśli chcesz zagrać, jest to całkowicie bezpłatne.

Candy Crush Saga nie jest jedyną grą pochodzącą z niezwykle popularnej serii. Z trzema powiązanymi tytułami i całą masą innych spin-offów Sagi, istnieje pełna lista gier Candy Crush, które możesz sprawdzić poniżej na iOS i Androida od dewelopera, King.

A jeśli to spełni twoje słodkie pragnienia, są inne łamigłówki, z którymi możesz się cieszyć dzięki najlepszym łamigłówkom Switch i najlepszym mobilnym łamigłówkom, które są gotowe do wskoczenia.

Exit mobile version