Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Po sukcesie filmów o Sonicu Sega twierdzi, że serie Yakuza i Persona „wkrótce mogą pojawić się w innym miejscu niż gry”

/
/
/
22 Views

Po ogromnym sukcesie adaptacji filmowych Sonic Sega twierdzi, że Yakuza i Persona nie muszą być tylko seriami gier wideo.

„Sonic the Hedgehog” z 2020 roku zarobił w kasie 306,8 miliona dolarów, co jest triumfalnym sukcesem, biorąc pod uwagę, że całość zaczęła się od jednego z najbardziej bezlitośnie wyśmiewanych i powszechnie znienawidzonych renderów postaci z gier wideo w historii. Sonic the Hedgehog 2 wypadł jeszcze lepiej, zbierając w kasie oszałamiające 405,4 miliona dolarów.

W wywiadzie z CNBCdyrektor operacyjny Sega, Shuji Utsumi, powiedział, że firma planuje wykorzystać ten potencjał, udostępniając więcej swoich popularnych adresów IP na różnych nośnikach.

„Mamy inne duże adresy IP i nie mogę o tym zbyt wiele powiedzieć, ale myślimy o ożywieniu innych klasycznych adresów IP Sega. W tej chwili istnieją dwa duże adresy IP inne niż Sonic. Jednym z nich jest Persona” – powiedział. „A także nasze tytuły Yakuza. Yakuza jest naprawdę wyjątkowa. Ale ta duża pojawi się także w przyszłym roku.

„Ale także, jak mówię, staramy się działać w wielu różnych obszarach biznesowych, takich jak Roblox i filmy. Wszystkie te adresy IP mogą wkrótce znajdować się gdzie indziej niż w grach”.

Utsumi nie wdaje się w żadne dalsze szczegóły na temat ewentualnych adaptacji, które firma Sega rozważa, ale film kryminalny lub program telewizyjny Yakuzy brzmi znakomicie, pod warunkiem, że jakiekolwiek studio, któremu przyznane zostaną prawa, będzie w stanie skutecznie nadać ton. Wiemy już o budzącym podziały filmie Like a Dragon z 2007 roku, ale zdecydowanie pozostało jeszcze wiele do zaoferowania tej serii, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że od tego czasu wydano tak wiele świetnych gier.

Persona wypuściła już także gry, a seria anime Persona 5 trwała od kwietnia 2018 r. do marca 2019 r. Jednak podobnie jak w przypadku Yakuzy, jest o wiele więcej materiału z tej serii, który można potencjalnie zaadaptować do wielu filmów lub jednego dużego programu telewizyjnego. Tylko czas pokaże, co szykuje Sega.

Oto wszystkie nadchodzące filmy z grami wideo wiemy o.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar