Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Po odejściu Stevena Yeuna Ayo Edebiri z The Bear jest najnowszą gwiazdą, która opuści Marvel’s Thunderbolts – ale w kolejce jest już następca

/
/
/
52 Views

Ayo Edebiri to ostatnia gwiazda, która wyjdzie z Thunderbolts, ale jej miejsce zajmie Geraldine Viswanathan.

Za Różnorodność, Edebiri został zmuszony do wycofania się z powodu konfliktów w harmonogramie. Viswanathan udostępnił jej artykuł w Variety Instagrama historię, pisząc: „Dziękuję mojemu przyjacielowi @AyoEdebiri za to, że był zbyt zajęty”. Rola nie została jeszcze ujawniona.

W filmie wystąpią Sebastian Stan jako Zimowy Żołnierz, Florence Pugh jako Yelena Belova, David Harbor jako Czerwony Strażnik, Olga Kurylenko jako Taskmaster, Hannah John-Kamen jako Duch, Harrison Ford jako Thaddeus Ross i Julia Louis-Dreyfus jako Hrabina Walentyna Allegra de Fontaine.

Steven Yeun, który miał zagrać w Thunderbolts w roli Strażnika, również wycofał się z udziału w zeszłym miesiącu z powodu konfliktów w harmonogramie. Aktor oświadczył, że nadal chce nakręcić film Marvela i zapewnił, że odrzucając tę ​​propozycję za pośrednictwem poczty elektronicznej, wyraził absolutną szczerość. Położony w Termin ostateczny raport dotyczący wiadomości Edebiriego był potwierdzeniem, że gwiazda Top Gun: Maverick Lewis Pullman zastąpi Yeuna w tej roli.

W 2023 roku Viswanathan zagrał u boku Nicholasa Brauna w thrillerze psychologicznym Cat Person oraz u boku Zacha Galifianakisa, Elizabeth Banks i Sarah Snook w komediodramacie The Beanie Bubble. Wkrótce będzie można ją oglądać w filmie Ethana Coena Drive-Away Dolls, a właśnie zakończyli zdjęcia do filmu Nicholasa Stollera You’re Cordially Invited.

Data premiery Thunderbolts to obecnie 25 lipca 2025 r., jako część fazy Marvela 6. Czekając, aż film pojawi się na naszych ekranach, upewnij się, że jesteś na bieżąco z MCU i naszym przewodnikiem po pozostałej części nadchodzące filmy i programy telewizyjne Marvela, które pojawią się w tym roku i w kolejnych latach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar